Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

El Salvador, Meksika ve ABD Arasındaki Kripto Ödemeleri Üzerinde Çalışıyor

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
El Salvador’un Bitcoin Cüzdan Sağlayıcısı, Meksika halkının ve üye işletmelerinin Meksika ve ABD arasında yapılan para transferleri üzerinde çalışıyor.
Bu plana göre daha kolay ve güvenli hale getirmek için Circle’ın ödeme sistemlerini entegre edeceğini açıkladı. Bitso Shift adı verilen yeni ödeme aracı, Bitso kullanıcıların Meksika pesoları ile ABD doları destekli sabit paralar arasında hızlı bir şekilde değişim yapmalarına olanak tanıyacak.

Dünya Bankası’na göre Amerika, Meksika’nın önde gelen ticaret ortaklarından biridir. Meksika Merkez Bankası’na göre de 2020’de Meksika Amerika’dan yaklaşık 40 milyar dolar değerinde havale gerçekleştirdi.Kripto varlık alım satım platformu olan Bitso, öte yandan El Salvador’un Chivo isimli resmi Bitcoin cüzdanının servis sağlayıcısı olarak da biliniyor. Platformun günlük işlem hacmi de yaklaşık 24 Milyon dolar seviyesinde.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!El Salvador, Meksika ve ABD Arasındaki Kripto Ödemeleri Üzerinde Çalışıyor yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.