Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Beşiktaş Token, İlk 3 Saatte Rekor Seviyeleri Gördü

  • Konbuyu başlatan Batuhan Dursun
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Batuhan Dursun

Misafir
Beşiktaş Token, İlk 3 saatte Rekor Seviyeleri Gördü

Beşiktaş Token, ilk 3 saatte 583 milyon TL seviyelerini gördü


Beşiktaş Token’ın hacmi, market açılışı sonrası ilk 3 saatte 583 milyon TL seviyelerini gördü.

26 Eylül tarihinde 5 milyonu kilitli, 500 bini kilitsiz olmak üzere iki farklı seçenekle ön satışa sunulan Beşiktaş Token’ın kilitsiz seçeneği çok kısa sürede tükenmiş, kilitli token’ların satış süreci ise 1,5 saatte gerçekleşmişti.

Beşiktaş Token nedir?


Beşiktaş Token, sahip olduğu kişiye belirli bir ürün ve hizmet için kullanım hakkı imkanı sağlayan utility token’lar sınıfına girer.

Beşiktaş Token, sahiplerine hangi ayrıcalıkları sunar?


Beşiktaş Token’a sahip taraftarlar, kulüplerine doğrudan katkıda bulunma imkânı elde ederken maddi-manevi bir destekte bulunmuş olur.

Ayrıca Beşiktaş Token sahipleri; maç̧ları izleme, stat ve tesis turlarına katılım ve antrenman izleme gibi ayrıcalıklardan yararlanabilir. Ek olarak bilet alım hakları, sporcular ile tanışma ve deplasman maçlarında takım ile seyahat etme gibi olanaklardan yararlanabilir.
Bu yazımız ilginizi çekebilir: Jack Dorsey’nin Block Şirketi, Yeni Kripto Donanım Cüzdanını Açıkladı

Taraftarlar Beşiktaş Token ile, takımla ilgili seçili konuların karar alma süreçlerine katılabilir. Beşiktaş kulübü tarafından düzenlenen oylamalara katılarak; tesislerde özel alanlara verilecek isimler, stadyum veya tesislerde sergilenecek görseller, maç̧ ve ısınma sırasında kullanılacak müzikler, forma tasarımı ve düzenlenecek özel etkinliklerin içerikleri konularında katkı sağlayabilmektedir.

Kripto dünyasını yakından takip etmek ve en güncel haberleri öğrenmek için bizi tüm sosyal medya Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Kripto Bloğu kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Beşiktaş Token, İlk 3 Saatte Rekor Seviyeleri Gördü yazısı ilk önce Kripto Bloğu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.