Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Telefon Numarası Yayınlayarak Para Kazanmak

Ruşen

Moderator
Yönetici
İnternetten para kazanma hayali ile onlarca çeşit sektörde, yüzlerce kuralı yerine getiren ve binlerce lira para kazanan insanların olduğu bir gerçektir. Bu konuda görüşmeci olarak hizmet verdiğim bir sektörden, yayıncı olarak nasıl para kazanabileceğiniz konusunda detaylı bilgilendirme yapmaya çalışacağım.

Numara paylaşarak para kazanmak​


Telefon numarası yayınlayarak internetten para kazanmak oldukça basit!

Yapmanız gereken tek işlem, sisteme üye olup numara talebinde bulunmak. Ekip üyeliğinize bir numara tanımlar ve bu numarayı paylaşarak, arayan her kişinin her saniyesinden para kazanıyorsunuz.

Peki insanlar bu numarayı arayınca ne oluyor?

Arayan kişi için ücretlendirmesi 1.60 TL ile 6.90 TL arasında değişen tarife uygulanıyor. Yayıncılar için arayan kişinin hangi tarifeden ücretlendirildiği hiç farketmiyor. Alacağınız ücret dakika başına sabit ve düzenli olarak enflasyonla birlikte yükseliyor.

Telefon numarası paylaşarak ne kadar kazanabilirim?

Paylaşımını yaptığınız telefonun aranması her 60 saniyeye karşılık 0,82 TL'dir. Yani paylaştığınız numara günde 100 dakika aranır ise, günlük 82 TL'den aylık ise ortalama 2460 TL'ye tekabül edecektir.

Telefonu kim açıyor?

Ajansımızda çalışan bir çok bayan arkadaşımız mevcut. Açıkçası bunlardan biri de benim. Piyasada şirketin binlerce numarası dönüyor. Tüm numaralar santral kontrolünden geçtikten sonra müsait olan bayanın açmasına izin verilen pozisyona düşüyor. Telefonu açtığımız zaman biz kazanmaya başlıyor.

Ne konuşuluyor?

Tahmin edilen yetişkin içerikli sohbetlerin aksine, çeşitli sebeplerle telefon açan beyler mevcut. Sevdiği kızdan ayrılan gençler, eşi yıllar önce rahmetli olmuş amcalar, iş başvurusunda bulunmak isteyen kadın arkadaşlarımız, kocası saatlerce bizimle konuşmuş diye küfür etmek için arayan eşler... ve çok daha fazlası. Ama numaranın asıl amacı tabii ki tahmin ettiğiniz hizmet içindir.

Kadınlar nerede?

Görüşme esnasında telefonu açan arkadaşlarımızın çoğunluğu kendi evinde. Türkiye'nin neredeyse her şehrinde. Metropol şehirlerde daha çok olduğunu düşünenler olsa da, bir çok meslektaşımız taşralarda yaşayan kadınlardır. Bir kısmı ise Avrupa'nın çeşitli il ve ilçelerinde!

Ufak bir not ekleyeyim. Hani o Avrupa'da yaşan akrabalarınız var ya, Türkiye'ye geldiğinde parasıyla hava atanlar. Bir çoğu yetişkin içerikli sohbet ajansında çalışıyorlar!

Telefon numaram : +3225889658 Dahili : 296

Yayıncı başvuru sitesi : Homepage - Numarapaneli.com
 
Son düzenleme:

Handan

Moderator
Yönetici
Aynı numarayı arayarak ( +3225889658 ) Dahili : 133 üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.