Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Private Server Tanıtım Forumu

Theaa

Uzman Üye
Uzman Üye
Oyun dünyasında elde edilen gelirle üzerine, azıcık yazılım ve editörlük bilgisi olan herkes kendisine ait bir oyun ile yönetici olma hayali kurmuştur. Kaynak kodları bir şekilde bulunmuş ve yayınlanmış oyunların özel sunucuları açılmaktadır. Öyle ki, bir çok private server (özel sunucu) oyunun orijinalinden daha keyifli etkinliklere ev sahipliği yaparken, aşırı zaman kaybı yaratan güçlüklerden arındırılmıştır. Private serverlarda yaşanan en büyük problem, rekabet oluşturabilecek oyuncu sayısına erişememektir. MWTR Projesinin Oyun kategorisinde, private server tanıtımı yapabileceğiniz alt forum aktif edilmiştir.

Silkroad Online Private Server Tanıtımı,​

Joymax tarafından satın alındıktan sonra oyuncu sayısını daha da artıran ve dünya genelinde büyük yankı uyandıran Silkroad Online ile ilgili bilgilendirme makalemizi yayınlamıştık. GameGami 'nin, Joymax şirketinden aldığı Türkçe ve Arapça Silkroad Online lisansının ardından, birçok Türk sunucunun kapatılması için adımlar atıldı. Ayrıca Google gibi arama motorlarına lisans ile başvuru da bulunan GameGami, haksız rekabet oluşmasının önüne geçerek birçok domain uzantısı ve link'in arama sonuçlarından kaldırılmasını sağladı. Silkroad Online Forum projesinin aktif olduğunu hatırlatmakla birlikte, hem MWTR hemde SGTR sitelerinde sunucunuzun ücretsiz tanıtımını yapabileceğinizi hatırlatmak isterim.

Knight Online Private Server Tanıtımı,​


Mgame Corparation ve Noah System firmaları tarafından geliştirilmiş olan Knight Online, NTTGame tarafından yayınlanmaktadır. Oyunun kaynak dosyaları üzerinde çeşitli düzenleme işlemleri yapılarak özel sunucularda oyuncuların kullanımına açılmış olan Knight ile ilgili detaylı bilgilendirme makalemizi yayınlamıştık. Knight private server tanıtımlarınızı forumumuzda yayınlayabilir, tanıtılmış sunucuların özelliklerini inceleyerek size en uygun sunucuda oyuncu olarak eğlenceye katılabilirsiniz.

Metin2 Private Server Tanıtımı,​


Ymir Entertainment şirketi tarafından Mart 2005'te yayına alınan Metin2 Online, 2006 yılında Gameforge 4D GmbH tarafından satın almış ve 17 dilde çevirisi yapılarak dünya genelinde yüzbinlerce oyuncuya ulaşmıştır. Hesap çalınması ve uzun süreli oyun oynanması bağımlılığı gibi birçok başlıkla akşam haberlerinde karşımıza çıkan oyun popülaritesini korumaktadır. Günümüzde yüzlerce özel sunucu üzerinden, oyuncularına erişen Metin2 ile ilgili detaylı bilgilendirme makalemizi yayınlamıştık. Metin2 private server tanıtımını Özel Sunucu Tanıtımları alt forumumuzda yayınlayarak, oyuncu adaylarınıza ulaşabilirsiniz.

CS 1.6 Server Tanıtımı,​


Özellikle 90'larda dünyaya gelmiş ve internet kafe kültürünü 2000'li yılların başlarında yaşamış erkeklerin vazgeçilmez oyunudur CS 1.6 ! Birinci şahıs nişancı (FPS) gözünden oynanan, onlarca farklı harita üzerinde teröristler ile swat ekiplerinin karşılıklı çatışmasını konu alan Counter Strike 1.6 (CS 1.6) günümüzde Counter Strike Global Offensive (CS GO) adıyla Steam tarafından yayınlanmaktadır. Oyunu özel sunucular üzerinden yayınlıyor ve rakip arıyorsanız, CS 1.6 private server tanıtımınızı forumumuzda yayınlamaktan çekinmeyin!
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.