Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Hız Testi Yaptırabileceğiniz Siteler

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

saturn

Kıdemli Üye
İnternet hızınızı ölçmek için kullandığınız çok sayıda araç vardır mutlaka. Bunlar arasında en iyisi her zaman google'da ilk sırada gördüğünüz site olamaz. Kullanıcılarının güvenliği ve doğru ölçüm stratejisiyle her zaman güvenlik odaklı ve performans odaklı ölçümleme işlemini sağlayabilecek nitelikte siteleri tercih etmek iyidir. İnternetinizin hızı ne durumda ve anlık olarak dosya yükleme hızınız, dosya indirme hızınız vb. özelliklere hakim olabilmek açısından www.hiztesti.me web sitesini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Hız Testi yaptırabileceğiniz siteler arasında en doğru ölçümü ve en güçlü altyapıyı kullanarak sizi doğru sonuca ulaştırabilecek potansiyele sahip olan Hiztesti.me sitesinde aradığınız başarılı performası rahatlıkla bulabileceksiniz. Sitenin kuruluş altyapısı tamamen internet ağlarının şeffaf olarak ölçümlemesini sağlayabilme hedefiyle inşaa edilmiştir. Bu yüzden hız testi yaptırırken diğer sitelerle boşa vakit harcamanıza gerek yoktur. Ziyaretçileri / Kullanıcıları tarafından her zaman tavsiye edilen ve düzenli olarak internet hız testi ölçümü yapan insanlar tarafından da pek çok platformda önerilen bu siteyi siz de ziyaret ederek internet hızınızı ölçümleyebilirsiniz.

saturn

Kıdemli Üye
ablacım site tanıtım bölümünde yapıyoruz sonuçta diğer arkadaşlar gibi çok tanıtım yapan biri değilim. Fakat @Metaren @Theaa isterse çekiliş varsa, onun için de forumlarda paylaşımlarını yaparım merak etme. Bi rica etmelerine bakar anlatabiliyomuyum ? Niye benden rahatsız oldun anlamadımki mesaj sayım 53 görüyosun. Birileri gibi illegal paylaşımlarla işim olmuyor. Metaren forumunu kullanma sebebimde temiz olması. Burada illegal içeriklere izin verilseydi kullanmazdım. Forum iyi şekilde yönetiliyor idare ediliyor o yüzden de burayı tercih ediyorum.

Ruşen

Moderator
Yönetici
Niye benden rahatsız oldun
Çok yanlış anlaşılmışım. Bu sebeple öncelikle, özür dilerim. Sanırım tanıtımını yaptığın siteleri de bedavaya tanıtmıyorsun. Sonuçta ortada bir emek var. İşini de düzgün ve düzenli yaptığını ima ettim. @Metaren 'e de telefondan söylemiştim. Ücretli çalışmana destek olsunlar, ücreti neyse ödesinler tanıtım yapılsın. Yani senin anladığın ile benim anlatmaya çalıştıklarım birbirinden çok uzak.

Ayrıca tanıtımını yaptığın birçok konuyu gerçekten sonuna kadar okuyup, siteleri de ziyaret ediyorum. Benim şikayetçi veya memnuniyetsiz olduğum bir durum söz konusu değil. @saturn seni her zaman buralarda görmekten mutluluk duyarız :giggle:

saturn

Kıdemli Üye
Çok yanlış anlaşılmışım. Bu sebeple öncelikle, özür dilerim. Sanırım tanıtımını yaptığın siteleri de bedavaya tanıtmıyorsun. Sonuçta ortada bir emek var. İşini de düzgün ve düzenli yaptığını ima ettim. @Metaren 'e de telefondan söylemiştim. Ücretli çalışmana destek olsunlar, ücreti neyse ödesinler tanıtım yapılsın. Yani senin anladığın ile benim anlatmaya çalıştıklarım birbirinden çok uzak.

Ayrıca tanıtımını yaptığın birçok konuyu gerçekten sonuna kadar okuyup, siteleri de ziyaret ediyorum. Benim şikayetçi veya memnuniyetsiz olduğum bir durum söz konusu değil. @saturn seni her zaman buralarda görmekten mutluluk duyarız :giggle:
Tamamdır problem yok. Teşekkür ederim övgün değerlidir. Tanıtım isterlerse de onlardan ücret almam. Forumlarında paylaşımlarıma izin veriyorlar. Çorbada tuzumuz olsun, destek olurum problem etmem.