Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Dijital varlık alım-satım platformu Bitexen’in yeni CEO’su Alphan Göğüş oldu

• Konbuyu başlatan Tuğçe İçözü
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
T

Tuğçe İçözü

Misafir
Dijital varlık alım-satım platformu Bitexen’in yeni CEO’su Alphan Göğüş oldu. 2020 yılından bu yana Bitexen’e liderlik eden Yahya Tuğyan Erdem, CEO koltuğunu Alphan Göğüş’e devretti. Yahya Tuğyan Erdem, Bitexen’de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak çalışmalarına devam edecek.

Alphan Göğüş kimdir?​

Blok zinciri ve dijital varlıklar alanında uzun yıllar boyu önemli çalışmalar yürüten Alphan Göğüş, Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Alphan Göğüş, iş hayatına ise 2003 yılında Deloitte Türkiye’de başladı. Yaklaşık 13 yılın ardından 2016 - 2019 yılları arasında BTCTurk’te yönetim kademesi düzeyinde önemli görevler üstlenen Alphan Göğüş; 2019 yılında Huobi Türkiye’de, 2022 yılında ise Bybit Türkiye’de Genel Müdür oldu.

Bu şirketlerde uluslararası yöneticilik alanında deneyimler kazanan Göğüş, kripto para sektöründe önemli bir tecrübeye sahip. Bitexen CEO’su Alphan Göğüş, görevine 11 Mart 2024 tarihi itibarıyla başladı.

Kaynak : Webrazzi

Reklam

AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.