Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

ConsenSys CEO’su, Ethereum Bitcoin’i Geçecek Açıklaması!

• Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Ethereum geliştirme şirketi ConsenSys şirketinin CEO’su olan Joseph Lubin; ETH’nin Bitcoin’i sollayacak bir kripto para olduğunu söyledi. Ayrıca Ethereum’un gelişimini internetin doğduğu günlere benzetti.

Joseph Lubin’nin Bloomberg’e verdiği bir röportajda Bitcoin’i dar para sistemi olarak tanımladı. Ethereum’u ise yeni jenerasyon ekonomisi olarak tanımladı. Lubin, ikinci en büyük kripto paranın Bitcoin’i şimdiden geçtiğini ve gelecekte de bu farkın katlanarak artacağını şu sözlerle ifade etti; “Aslında Ethereum ekosistemi Bitcoin’inkini geçti bile… Geliştirici aktivitesi, günlük işlem sayısı, işlem değeri ve token sayısı olarak Bitcoin’i geride bıraktı. Ethereum benim için bir kripto benzini… Bitcoin’in de tabii ki çok ciddi kullanım alanları var ama yeni jenerasyon ekonomisi, eski ve dar olanı geçecektir diye düşünüyorum. Katlanarak artacak dedi.”

ConsenSys CEO’su Lubin ayrıca, Ethereum 2.0’a geçişle birlikte çok daha az işlem ücreti alacağını ve işlemlerin çok daha hızlı yapılacağını da belirtti. Öte yandan Bitcoin, şimdiye kadar görevlerini tamamladığını şu sözlerle ifade etti; “Birçok proje tabii ki kayıtsız menkul kıymet olarak görülebilir. Bence regülasyonlar geldiğinde bazıları tabii ortadan kalkacaktır. Ama ben çoğunun bizimle kalacağını düşünüyorum. Ethereum’da çok fazla katılımcı var. Çok fazla ses var. Ancak Bitcoin şu ana kadarki amacına ulaştı. Bundan sonra yapılacaklar, eski sistemin üzerine eklenecektir ki bu da kolay olamayacaktır. Ben Ethereum’u bu yüzden yeni jenerasyon ekonomiye benzetiyorum. İnernetin gelişimine benzetiyorum”

Bizi Telegram’dan Takip Edin

ConsenSys CEO’su, Ethereum Bitcoin’i Geçecek Açıklaması! yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu