Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Binance Komisyon İndirimli Hesap Sahibi Olmak

Metaren

Administrator
Yönetici
En popüler kripto borsalarından biri olan Binance referans uygulaması sayesinde hem üyelerine, hemde üyelerinin referanslarına komisyondan kazanç fırsatı tanımaktadır. İnternetten para kazanmanın yollarını paylaştığımız kategoride Binance ile para kazanma konumuzu paylaşmıştık. Sizde sadece referans yoluyla nasıl para kazanabileceğinizi inceleyebilirsiniz.

Bu konumuzun amacı, Binance borsasında işlem yaparak nasıl komisyon indirimi alabileceğinizi açıklamak. Bu durumda yine aynı referans sistemine dayanıyor. Referanslı link oluşturucusu, arkadaşımın kazanacağı tutar olarak kendi kazancının bir kısmını veya tamamını yeni üyeye devredebilir.

MWTR olarak %10 komisyon indirimli Binance hesabı oluşturabilmeniz için referanslı link oluşturduk. Aşağıdaki linki kullanarak alınacak tüm üyelikler, Binance uygulamasından %10 komisyon indirimi kazanmış olacaktır.

Binance %10 komisyon indirimli üyelik linki
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.