Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Binance ile Para Kazanmak

Metaren

Administrator
Yönetici
Merhaba, bu konumuzda sizlere Binance kripto para borsası üzerinden nasıl para kazanabileceğinize değinmek istiyorum.

Binance müşteri portföyünü arttırmak, daha fazla kullanıcıya erişmek adına, üyelerinin yaptığı işlemler üzerinden yapmış olduğu komisyon kesintisinin %20'sinden sizin referans olduğunuz kullanıcılar için vazgeçmektedir. Yani sizin referans linkiniz üzerinden Binance borsasına giriş yaparak üye olan müşterilerinden yapacağı komisyon kesintisinin %20'sini sizin kullanımıza veriyor.

Referans sahiplerinin kullanımına verilen %20 komisyon kesintisinin tamamını kazanca çevirebileceğiniz gibi, çeşitli kampanyalar düzenleyerek ulaştığınız kullanıcılara verebilirsiniz.

binance Referans linki.png
Yukarıdaki görselde olduğu gibi, %20'lik kazancınızı nasıl paylaştırabileceğiniz ifade edilmiş. Arkadaşlarınıza bu tutardan hiç vermeyebilir veya %5 ile %10 arasındaki kazancı sürekli olarak sizin referans linkinden üye olacak kişilere tanımlayabilirsiniz. Böylelikle sizin referans linkinizden üyelik alacak kişilerin borsa işlemlerinden sürekli olarak gelir elde edebilir, üyelerinde daha az komisyon ödemelerini sağlayabilirsiniz.

Ben kazanç elde etmek istemiyorum, arkadaşlarım daha çok kazansın diye düşünerek %15 ve %20 oranında "Arkadaşınızın Alacağı" alanını seçmenize izin verilmesi için 500 BNB bakiyeye sahip olmanız gerekmektedir.

Aşağıdaki referanslı linkimizden üye olarak yapacağınız tüm borsa işlemlerinden %10 komisyon indirimini ömür boyu kullanabilirsiniz.

Referanslı Link : Ücretsiz hesap oluştur | Binance

Theaa

Uzman Üye
Uzman Üye
Eyvallah reis, coin alıp satmadan para kazanabilmenin yolunu göstermişsin.

Metaren

Administrator
Yönetici
Binance gibi popüler diğer borsalarda da referans sistemi var mı?
Referans sistemi çokça borsada mevcut. Hemen herkes elde ettiği komisyonun bir kısmını referans linki üzerinden projesine getiren üyelere vermek vaadinde bulunuyor, ancak bu borsaların kendisi ne kadar güvenilir sorusu mühim.

Ruşen

Moderator
Yönetici
Referans sistemi çokça borsada mevcut. Hemen herkes elde ettiği komisyonun bir kısmını referans linki üzerinden projesine getiren üyelere vermek vaadinde bulunuyor, ancak bu borsaların kendisi ne kadar güvenilir sorusu mühim.
Benim bu mesajdan anladığım Binance haricindeki hiçbir borsa güvenli değil?

Reklam

AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.