Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Benzer Konular Nedir? Neye Göre Çıkıyor?

Metaren

Administrator
Yönetici
Geliştirmelerine devam edilen forumumuzda, benzer konular eklentisi aktif edilmiştir.

Benzer konular eklentisi ile yeni konu açılırken konu başlığını yazmanız beklenmektedir. İlk karakterden itibaren yeni konunun açılacağı alt forum içerisindeki konu başlıkları sorgulanarak, aynı içerikler ile ilgili mükerrer konu açılmasının önüne geçilmesi hedeflenmiştir.

Örneğin, Metaren Bilişim Duyuruları kategorimizdeki, "Benzer Konular Nedir? Neye Göre Çıkıyor?" başlıklı bu konumuzu açarken, Başlığının içerisinde benzer kelime bulunan konular otomatik olarak belirmeye başlamıştır.

1624119758940.png

Her kelime tek tek değerlendirildiğinde, hiçbir kelimenin Metaren Bilişim Duyuruları kategorisinde olmamasından kaynaklı olarak aşağıdaki gibi bir sonuç ile karşılaşılmıştır. "Benzer konu bulunamadı..."

1624119856150.png

Konu açanları uyaran bir sistem olduğu gibi, ziyaretçiler içinde benzer konular aktif edilmiştir.

Her konunun sonuna, eğer o forum içerisinde okunan konuya benzer bir konu var ise görüntülenebilir olacaktır. Site içeriğimizin daha efektif kullanılabilmesi için eklenti aktif edilmiştir.

XenForo - Benzer Konular Eklentisi nereden indirilir?​

Benzersiz konular eklentisinin yapımcısı #Uğur XenGenTR'de eklentiyi paylaşmış. İlerleyen süreçte güncelleme olması durumunda, ilgili konuyu revize edeceği için, orijinal paylaşım alanından takip etmek en sağlıklısı olacaktır.

1624119693553.png

Ruşen

Moderator
Yönetici
Güzel olmuş, özellikle benim çok işime yarayacak. Malum hep aynı şarkıları dinliyorum. Paylaşmadan önce, daha önce paylaşmış mıydım diye düşünmekten kurtulacağım bu sayede. Şarkıcı ismini yazınca hepsi listeleniyor.

Thanks for sharing this. I really enjoyed reading it. It is very good. This is interesting as well as very engaging. I couldn't stop until I finished it.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Reklam

AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.