Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

4S Bilgi Teknolojileri Bitrix24 CRM çözümleri ve uygulama yazılımları konusunda GLOBALNET’i tercih etti.

Theaa

Uzman Üye
Uzman Üye
Türkiye’de bilişim sektörünün önde gelen firmalarından 4S Bilgi Teknolojileri Bitrix24 CRM çözümleri ve uygulama yazılımları konusunda GLOBALNET’i tercih etti.

4S Bilgi Teknolojileri Hakkında:
4S Bilgi Teknolojileri Özel ve kamu sektörlerine tedarik, entegrasyon, İş Sürekliliği, Bilgi Güvenliği, Bilgi Teknolojileri Yönetimi, Sanallaştırma, Masaüstü Optimizasyon Teknolojileri, Veri Odaklı Çözümler, Bilişim Sistemleri Yönetimi ve Veri Çözümleri konularında çözüm tasarımları, kavram ispat çalışmaları sunmakta, çalıştaylar ve eğitim hizmetleri vermektedir. Ankara ve İstanbul’da ofisleri, Türkiye’nin çeşitli illerinde de bölge temsilcilikleri ve ortağı olduğu Digitek Bilişim Hizmetleri ile tüm Türkiye genelinde yetkili servis ağı bulunmaktadır.

GLOBALNET Bitrix24’e Değer Katan Hizmetler :
Bitrix24 Gold Partner ve Yetkili Eğitim Sağlayıcı GLOBALNET, Bitrix24 Cloud ve On-Premise kullanıcıları için kurulum, yapılandırma, süreç tasarımı, özelleştirme, otomasyon, entegrasyon, optimizasyon, veri transferi, eğitim, danışmanlık, yazılım geliştirme, sanal sunucu ve sürekli destek hizmetleri sunmaktadır.

Kaynak : Globalnet

Reklam

AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.