Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Xenforo2 ile Uyumlu Ads Manager 2 by Siropu Türkçe Dil Dosyası İndir

Ücretsiz Xenforo2 ile Uyumlu Ads Manager 2 by Siropu Türkçe Dil Dosyası İndir 2022-03-01

indirmek için izniniz yok
Xenforo alt yapısını kullanarak forum yönetenlerin, tüm reklam ihtiyaçlarını karşılayan Ads Manager 2 for Xenforo by Siropu eklentisi onlarca spesifik özelliği içerisinde barındırıyor.

Eklenti bu kadar kapsamlı olunca, google translate bazı noktalarda yetişemiyor. Doğru çeviri gerçekleştiremiyor. Sizler için XGTR'de yayınlanmış olan, Ads Manager eklentisi Türkçe yamasını ek dosya olarak yükledik. Çeviri @netr0n tarafından yapılmış ve yayınlanmıştır.

Eklentiyi yükledikten sonra aşağıdaki adımları uygulayın.

Görünüm ve Diller → Diller ve cümleler → Dilleriniz

Akabinde, " Yükle " butonu ile 2. görsele geçin.

1646126281439.png


Zip formatında sıkıştırılmış dosya olarak paylaştığımız Türkçe Yama XML dosyasını Zip'ten çıkartın. Dosya seç alanına yükleyin. Seçilenin üzerine yükle seçeneğini seçerek, Türkçe dil paketinizi seçin ve Yükleyin.

1646126237449.png


Eklentinin yapımcısı Siropu, Romanya'nın Braşov şehrinde ikamet ediyor ve Xenforo ile ilgili birçok ücretli eklentiyi tüm dünyaya satıyor. 49.99€ değerindeki Ads Manager2 eklentisini geliştirmeye çalışmak yerine satın almanızın mantıklı olacağını düşünüyoruz. Eğer yeterince üyeniz ve gelişmiş bir forumunuz var ise eklentiyi satın almak sizler için doğru tercih olabilir. Bu sayede profesyonel reklam çalışması yapabilir, bir çok alanda reklam gösterimi için özel koşullar sunabilirsiniz.

Türkçe çeviri yapan netr0n adını her yerde göstermek ve backlink almak için 4 noktada bilgilendirme mesajı eklemiş. Bizim temamızda hatalara sebep oluyor diye komple kaldırdık. Siz yayınlamak isteyebilir veya kaldırmak istiyorsanız aşağıdaki dosyaların çevirisini düzenleyebilirsiniz.

1646159415146.png


Admin panel → Görünüm ve Diller → Diller ve Cümleler → Cümle ve Kelimeler
Yazar
Metaren
İndirilme
0
Görüntüleme
397
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Metaren ait diğer kaynakar

En son güncellenenler

  1. Tema bozan içerik düzenlendi

    " Reklam gelirleri, sitemizin gelişimi ve mevcut maliyetleri için bağış olarak kabul...

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.