Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Wordpress Sydney Temasını Ücretsiz İndir - Free Kurumsal Tema

Wordpress Sydney Temasını Ücretsiz İndir - Free Kurumsal Tema 2021-06-20

indirmek için izniniz yok

Wordpress Sydney Temasını İndir


Sydney, şirketlere veya serbest çalışanlara harika bir çevrimiçi varlık yaratmaları için hızlı bir yol sağlayan güçlü bir iş temasıdır. Sydney, tüm Google Yazı Tiplerine erişim, tam renk kontrolü, düzen kontrolü, logo yükleme, tam ekran kaydırıcı, başlık resmi, yapışkan gezinme ve çok daha fazlası gibi birçok özelleştirme olanağı sunar. Ayrıca Sydney, hızlı bir şekilde ilgi çekici bir ön sayfa oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm yapı taşlarını sağlar.

Demo : aThemes | Item : Sydney

sydney-free-wordpress-theme.jpg

Tema ayarları​

Ön sayfanızı ve blog düzeninizi özelleştirin, renkleri istediğiniz gibi değiştirin ve daha fazlasını yapın. Tüm tema seçenekleri, güçlü Tema Özelleştirici'de bulunur.

Paralaks Arka Planları​

Paralaks arka planı ile kalabalığın arasından sıyrılın. Satırlarınızdan herhangi biri için bir paralaks arka plan resmi ayarlayabilir ve kaydırdıkça canlanmasını izleyebilirsiniz.

Kaydırıcı veya Statik Görüntü Başlığı​

Sydney, istediğiniz başlığı seçmenize izin verir. Tam ekran kaydırıcı veya tam genişlikte statik başlık görüntüsü ile gidin. Sizin siteniz, sizin seçiminiz.

Sidney teması, güçlü bir çevrimiçi varlık sunmak isteyen şirketler ve serbest çalışanlar için tasarlanmıştır. Özelleştirme seçenekleri, Google Yazı Tipleri, logo yüklemeleri ve daha fazlası için seçeneklerle oldukça geniştir. Tam ekran kaydırıcı, büyük resimleri veya tanıtım afişlerini göstermek isteyenler için iyi çalışır, tam renk kontrolü ise en üst düzeyde marka bilinci oluşturma ortamı sunar. Yapışkan gezinme, insanların sitenizde gezinmesine yardımcı olur ve ön sayfa blokları, profesyonelce temiz bir arayüz tasarlamak için bir tür sürükle ve bırak arayüzü görevi görür.

Tema, siteyi mobil cihazlarda görüntülemek isteyenler için duyarlıdır ve tipografinizi değiştirmek için 600'den fazla Google Yazı Tipi ile birlikte gelir. Sydney, dillerinizi bilmeyenlere ulaşmak için tamamen çeviriye hazırdır ve paralaks arka planı sitenize yaratıcı bir yön katar. Statik bir resim veya kaydırıcı arasından seçim yapabilir ve müşterileri Facebook ve Twitter sayfalarınıza göndermek için sosyal simgeler uygulayabilirsiniz.
Yazar
Metaren
İndirilme
1
Görüntüleme
727
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Metaren ait diğer kaynakar

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.