Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Wordpress Airi Temasını Ücretsiz İndir - Free Kurumsal Tema

Ücretsiz Tema Wordpress Airi Temasını Ücretsiz İndir - Free Kurumsal Tema 2021-06-20

indirmek için izniniz yok

Wordpress Airi Temasını Ücretsiz İndir


Airi, işletme web siteniz için güçlü, esnek ve hafif bir temadır. Tam Elementor entegrasyonuna sahip bu çok amaçlı tema, her tür şirket veya serbest çalışan sitesi için olağanüstü bir seçimdir. Modern bir görünüm ve zengin kişiselleştirme fırsatları sunan Airi, sıfırdan bir web sitesi başlatmak istiyorsanız harikadır ve büyüyen koleksiyonumuzdan önceden hazırlanmış bir Elementor düzeni kullanmak istiyorsanız daha da iyidir. Dahası, tema WooCommerce desteği sunarak sitenizde sergilediğiniz ürünleri hedef kitlenize satmayı kolaylaştırır.

Demo : Airi WordPress Theme - aThemes

Çoklu Demolar​

Airi, Elementor ile oluşturulmuş bir dizi hazır demo içerir. İstediğinizi içe aktarın, içeriği değiştirin, düzeni değiştirin ve web siteniz tam istediğiniz gibi görüntülensin.

airi-free-wordpress-theme.jpg


Seçenekler​

Renkleri değiştirin, istediğiniz yazı tiplerini ayarlayın ve daha fazlasını yapın. Tüm tema seçenekleri, güçlü Tema Özelleştirici'de bulunur.

Çeviri Hazır​

Bu tema %100 çeviriye hazırdır ve çeviri sürecini kolaylaştırmak için gerekli dosyaları içerir.

Airi Teması Hakkında​

Airi, okuyucuların içeriğe odaklanmasını kolaylaştıran bol miktarda beyaz alana ve temiz tipografiye sahip güzel, ferah bir tasarıma sahip yeni bir WordPress temasıdır. Başlık alanı, ziyaretçilerin sizinle iletişime geçmesini veya bir soru formu doldurmasını isteyen bir harekete geçirici mesajla birlikte iş sloganınızı veya misyonunuzu paylaşmak için mükemmel olan tam genişlikte bir başlık resmine sahiptir. Ardından, kısa bir şirket geçmişini ve hizmetlerinizi öne çıkarabileceğiniz bir alanı ve ayrıca geçmiş müşteri ve müşterilerden gelen referansları paylaşmanıza olanak tanıyan kısa bir bölüm olduğunu fark edeceksiniz.

Airi teması, serbest çalışanlar, ajanslar, yeni başlayanlar ve küçük işletmeler için mükemmeldir, ancak Airi'yi yalnızca bir iş WordPress temasından daha fazlası yapan bir özellik vardır. Airi, tam Elementor entegrasyonu ile birlikte gelir; bu, bu temayı herhangi bir web sitesi türü için kolayca kullanabileceğiniz anlamına gelir. Elementor'un sürükle ve bırak arayüzü sayesinde, her türlü düzeni oluşturmak için sayfalarınıza ve gönderilerinize kolayca öğeler ekleyebilirsiniz. Dahası, Airi, sitenizde dijital ve fiziksel ürünler satmaya başlayabilmeniz için WooCommerce ile de entegre olur. Tüm bunlara ek olarak, Airi yerleşik Özelleştiriciyi kullanarak renkleri, yazı tiplerini, arka planları ve daha fazlasını kolayca değiştirmenize olanak tanır. Bu tema aynı zamanda duyarlı ve çeviriye hazır.
Yazar
Metaren
İndirilme
0
Görüntüleme
760
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Metaren ait diğer kaynakar

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.