Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Brivium Keyword Links - XenForo 2 Eklentisi

Ücretli Eklenti Brivium Keyword Links - XenForo 2 Eklentisi 2021-05-14

indirmek için izniniz yok
Günümüzde, web siteleriniz üzerinden reklam yapmak istediğinizde, bunu yapmanın en kolay ve en yaygın yolu, tanımlanmış anahtar kelimelere / ifadelere / hashtag bağlantıları eklemektir. Web siteleriniz için SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) yapmanın birçok yolundan biridir.

Bununla birlikte, çoğu zaman bu yolun insancıllaştırılması gerekir (manuel olarak yapıldığı anlamına gelir) ve makineden destek gelmez. Bu yeni eklenti ile bunu çok daha kolay bir şekilde yapmak istiyoruz. Tüm zaman boyunca bilgisayarınızın önünde oturmanıza gerek kalmaz ve tüm işleriniz geçmişe oranla daha hızlı bitirilebilir.

keyword link brivium.png


ÖZELLİKLERİ

- Anahtar Kelime Yönetimi:

+ Anahtar kelime veya kelime öbekleri ekleme, düzenleme, silme, etkinleştirme.
+ Anahtar sözcükler oluştururken bağlantıların özelliklerini özelleştirmeye izin verme.
+ Kolayca yönetmek için bir grup anahtar kelime / kelime öbeği oluşturmaya izin verme.
Bu arada endişelenmenize gerek yok. "
- Bağlantı eklemek için bir ileti dizisinde veya bir yazıda veya bir görüşmede tanımlanmış anahtar kelimeleri otomatik olarak bulma.
Yazar
Metaren
İndirilme
1
Görüntüleme
643
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Metaren ait diğer kaynakar

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.