Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Yuga Labs, NFT koleksiyonu 10KTF ile birlikte WENEW'u satın aldığını duyurdu

  • Konbuyu başlatan Tuğçe İçözü
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
T

Tuğçe İçözü

Misafir
Yuga Labs, bugün paylaştığı bir gönderi ile NFT koleksiyonu 10KTF ile birlikte WENEW'i satın aldığını duyurdu. Bu noktada WENEW'in blok zincir deneyimleri inşa etmeye odaklanan bir ekip olduğunu ve 10KTF'in ekibin gözde NFT koleksiyonu olduğunu belirtelim.

Today, we are excited to welcome the @wenewlabs and @10ktfshop team to the Yugaverse. Together we will push the boundaries of where the metaverse meets reality through creative storytelling and immersive experiences. Read more about the news here: Yuga Labs welcomes 10KTF and WENEW to the family

— Yuga Labs (@yugalabs) November 14, 2022WENEW şimdiye kadar Louis Vuitton, Playboy, Wimbledon, Gucci ve Puma gibi Web3'ün öncü markalarıyla iş ortaklığı kurdu. Bu iş ortaklıklarının ötesinde 10KTF ile Yuga Labs'in NFT koleksiyonu BAYC dahil olmak üzere Moonbirds ve Cool Cats gibi popüler NFT koleksiyonları için Metaverse odaklı giyilebilir ürünler tasarladı. Bu ürünler aynı zamanda müşterek çalışma (interoperable) niteliğiyle öne çıkmaktaydı.

Bu yeni satın alma ile birlikte WENEW CEO'su Michael Figge Yuga Labs'e Chief Content Officer titri ile katılacak. Beeple ismiyle tanınan Mike Winkelmann ise Yuga Labs'e danışman olarak katılıyorç.

Satın alma duyurusunda her iki taraf da WENEW'un hikaye anlatıcılığına dikkat çekti. Önümüzdeki günlerde Yuga Labs çatısı altında anlatılacak yeni hikayelerin sinyalini veriyor olabilir. Ayrıca söz konusu satın almanın akabinde Yuga Labs'in Metaverse girişimi Otherside'ın yeni deneyimlere kavuşması olası.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.