Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

YBTR YouTube TV Nedir?

YouTube Türkçe Destek platformumuz ile ilişkili konudur. Konunun bütünü YouTube.Biz.TR sitemizde yayınlanmıştır.

YBTR RSS

Moderator
YouTube Destek - YouTube Türkçe Destek ve Yardım Blogu

YouTube TV Nedir?​


YouTube TV, büyük yayın ve popüler kablo ağlarından canlı TV izlemenizi sağlayan bir abonelik akış hizmetidir. Yayınlandığı anda yerel ve ulusal canlı sporların, son dakika haberlerinin ve mutlaka görülmesi gereken programların keyfini çıkarın.

YouTube TV Amerika’da aktiftir. Premium canlı TV yayını yapan kanalların aboneliğini Türkiye hesabıyla elde edemezsiniz. Türkçe yayınları da bu üyelik ile izleme imkanınız bulunmaz. Sıklıkla YouTube TV Türkiye veya YouTube TV Turkey başlıklarıyla aransa da, içerik paylaşımı yapılan sitelerde genel bilgi dışında detaylı açıklama bulamazsınız.

Sizler için YouTube TV hakkında temel bilgileri paylaşacağız. Bu program sadece ABD vatandaşları için aktiftir.

Yayın kaydetme özelliği​


YouTube TV sınırsız DVR Depolama alanı ile istediğiniz yayınları kaydedin. İleri de izlemek amacıyla kaydedilen yayınları 9 ay boyunca sistemde tutabilirsiniz. Arzu ettiğiniz zaman, geçmişteki kayıt edilen yayını izleyebilirsiniz.

İngilizce ve İspanyolca yayın yapan, premium TV kanallarından canlı spor, eğlence, haber içeriklerine erişim sağlayabilirsiniz.

Farklı premium içeriklerini YouTube TV ile izleyerek, yılda 780$’a varan tasarruf edebilirsiniz. Sıklıkla altı çizilen bilgi ise, hiçbir gizli ücretin bulunmadığı yönündedir. Aşağıdaki başlıklarda ek ücret çıkartabilecek hiçbir ekstra faturalandırma ile karşılaşmazsınız.

  • DVR sabit ücreti,
  • Kiralık kasa ücreti,
  • İptal ücreti,
  • Yayın ücreti
  • Yerel kanal ücreti


YouTube TV Nedir? başlıklı içerik YouTube Destek sitemizde yayınlanmıştır.

Okumaya devam et...
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.