Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Yerli girişim Oxodes, Arz Portföy'ün 4. Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’ndan 110 bin dolar yatırım aldı

  • Konbuyu başlatan Gözde Ulukan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
G

Gözde Ulukan

Misafir
Geliştirdiği hibrit konum kontrol teknolojisi sayesinde üretim tesislerindeki kalite kontrol ve montaj hatalarını gerçek zamanlı olarak tespit eden Oxodes, Arz Portföy’ün Bilişim Vadisi ile gerçekleştirdiği iş birliği çerçevesinde hayata geçirdiği 4. Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’ndan 110 bin dolar yatırım aldı.

Yüksek hassasiyet ve doğrulukla çalışan teknoloji ve çözümler geliştiren Oxodes, genellikle otomotiv, beyaz eşya, havacılık ve yan sanayi alanında üretim faaliyeti gerçekleştiren şirketlerin faaliyetlerini optimize etmesine, prestij ve verim artırmasına, üretim esnasında zaman kaybını önlemelerine yardımcı oluyor.

“Üretimde Tam Kontrol” mottosu doğrultusunda gelecekte insan kaynaklı hataların gerçekleştiği bütün sektörlerde hizmet ve ürün sunmayı hedeflediklerini ifade eden Oxodes kurucu ortağı İsmail Yiğittürk Arz Portföy’e, yatırım ile birlikte daha kapsamlı entegrasyon içeren hızlı ve hatasız üretim vizyonlarına sunduğu rehberlik ve destekler için teşekkür etti. Oxodes’in yatırım turunun yoğun şekilde yapılan yatırımcı görüşmeleri sonucunda kısa süre içerisinde kapanacağını ifade etti.

Ülkemizin üretim sektöründe dünya genelinde oldukça önemli bir konuma sahip olduğunu vurgulayan Arz Portföy Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Murat Onuk, üretimde etkinlik ve verimlilik artışı sağlayan girişimlerin ülke ekonomilerine oldukça önemli katkılar sunduğuna dikkat çekti ve yeni nesil Türk teknoloji şirketlerini her alanda desteklemeye devam edeceklerini ifade etti.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.