Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Wordpress Tema Satın Alacaklara Tavsiyeler

Metaren

Administrator
Yönetici
Konuya giriş için hiç lafı uzatmayacağım. Siz değerli ziyaretçilerimize ilk tavsiyeyi ben vereyim. Diğer ücretli wordpress teması satın alacak kişilere tavsiyeleri ise sizler konu altına yorum ile bildirin.

Wordpress ücretli tema satın alacak kişilerin, öncelikle Türk tema üreticilerini değerlendirmeleri tavsiye ederim. Enflasyon ve döviz kurundaki artışlar ile bazı temalar satın alınmaya değmeyecek kadar pahalı konuma geldi. Ayrıca destek almakta da yabancı dile ihtiyaç duyuyorsunuz. Eğer Türk tema üretici firmalarını araştırırsanız, oldukça uygun fiyatlara tema satın alabilirsiniz.

Bir de örnek vereyim (reklam değil) TemaFabrika 'nın eski temalarını inceleyin. Hala domain ücretine lisanslı tema satın alabileceğiniz fiyatlandırmalara sahip.
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.