Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Wodpress Temaları: En İyi, En Çok Satan ve Tercih Edilenler | Top 50

  • Konbuyu başlatan Burak Oran
  • Başlangıç tarihi
B

Burak Oran

Misafir
WPMAVI. WPMAVI - Türkiye Wordpress Rehberi

Bu yazıda dünya çağında en çok satan wordpress temaları hangileridir, satış rakamları baz alındığında en çok tercih edilen, en iyi wordpress temaları nelerdir, ne işe yararlar gibi konuları inceledim.

En popüler wordpress temalarını listelenirken, satışa sunuldukları yıl ile günümüze kadar olan satış rakamları, eklenti için kullanılan oy sayısı ve bu oylara göre alınan puanları baz aldım.

Listeyi oluştururken her bir tema için bu bilgilere de yer verdim. Buna göre siz de temaları genel olarak değerlendirebilir, açıklamalarda yer alan butonları kullanarak temaları detaylıca inceleyebilirsiniz.

Pek tabi en iyi wordpress temaları tabiri ve listelemesi bir çok kişiye ve ihtiyaca göre farklılık gösterir. Bunu tam betimlemenin, en iyi temalar şunlardır demenin aslında kimse için hiç bir geçerliliği yok.

Ancak yine de böyle bir aratma var ve insanlar wordpress temaları ve en iyi wordpress temaları için aratma yapıyor ve ne tür temalar olduğunu görmek istiyor.

Bu tür bir aratmaya verilecek en sağlıklı açıklama da insanların en çok tercih ettiği wordpress temaları olacaktır diye düşünüyorum. Pek tabi bu listede yer alan temaların hepsi ücretli temalardır.

Tabi alternatif olarak burada yer alan ücretli temalardan ziyade de yine milyonlarca sitenin tercih ettiği ücretsiz temalar da var tabi ki. Onlara da şu adresten ulaşabilirsiniz.1-Newspaper ( ↑ ) : Yayınlandığı günden bu güne dek yaklaşık 76 bin satış sayısına ulaşmış Newspaper, en çok satan wordpress temaları içerisinde yer alan bir haber sitesi temasıdır.


Kullanıcı Puanı: 4.85/5 (5595 oylama)
Satış Sayısı: 75,741 (2013-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Tema blog, haber, magazin, sosyal medya, teknoloji ve inceleme siteleri için oldukça uygun çözümlerden biridir. Google’ın hızlandırılmış siteler projesi olan AMP ile uyumludur. bbPress Forum, BuddyPress ve WooCommerce eklentileri ile tam entegrasyon sağlar.

50+ hazır tasarım şablonuna sahiptir. SEO’ya uygun olarak kodlanmıştır. Çoklu dil desteğine sahiptir. Tasarımı, Adsense’e uygun olarak yapılmıştır. Tema, hafif, hızlı ve performanslı çalışması için özel olarak optimize edilmiştir.

Etkileyici ve işlevsel sayfa tasarımlarına imza atabilmeniz için tagDiv Composser desteklidir ve tagDiv kütüphanesinden dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

AMP eklentisi, tagDiv kütüphanesi, hava durumu bileşeni, para birimi dönüştürme bileşeni, instagram bileşeni, sosyal medya bileşeni, yazar kutusu bileşeni, abonelik bileşeni gibi işinize yarayacak ücretli ücretsiz bir çok araç da tema ile birlikte gelmektedir.

Güçlü ve kapsamlı bir yönetim paneline de sahip olan tema ile hayallerinizn ötesinde web sitesi tasarımlarına sahip olabilirsiniz. Tüm bu ve burada yer veremediğimiz bir çok özelliği ile Newspaper, en iyi wordpress temaları denince ilk akla gelen temalardan biri.2-Sahifa ( ↑ ) : En çok satan wordpress temaları içerisinde uzun süredir ilk sıralarda yer alan Sahifa, haber, magazin ve blog siteleri için ilk tercihlerden biri.


Kullanıcı Puanı: 4.79/5 (4192 oylama)
Satış Sayısı: 26,560 (2012-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Tema, görsel şov sunan mega menü, etkileyici manşetler oluşturmanızı sağlayan slayt, canlı aramalar yapılmasını sağlayan ajax search, içeriklerin okunma sayısını gösteren okuma sayacı, yıldızlı içerik değerlendirme, sticky sidebar (yapışkan bileşen alanı), görsellerin popup olarak görüntülenmesini sağlayan lightbox, hava durumu bileşeni gibi ihtiyaç duyulan hemen tüm araçlara sahip.

35 özel bileşen, 650+ Google Fonts özelliği, 10 özel hazır tasarım şablonu, 40+ kısa kod gibi özelliklerin yanı sıra, dark mode (karanlık mod), çoklu dil desteği, Adsense için esnek reklamlara uyum, woocommerce, buddypress ve bbPress tam entegrasyon gibi yeteneklere de sahip olan Sahifa teması ile birlikte yaklaşık $45 değerinde premium eklentiye de sahip oluyorsunuz.

Tema modern, kullanıcı dostu olması ve yüksek performansı ile wordpress kullanıcılarını cezbediyor. Özellikle Türk kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği tema, en çok tercih edilen profesyonel wordpress temaları içerisinde yer alıyor.3-Avada ( ↑ ) : Yaklaşık 6 yıldır 500 bine yaklaşan satış rakamıyla en çok wordpress temaları içerisinde her zaman ilk sırada yer alan Avada, çok yönlü bir wordpress temasıdır.


Kullanıcı Puanı: 4.77/5 (21683 oylama)
Satış Sayısı: 499,147 (2012-2019 yılları arası)
Fiyat: $60

Tabi e-ticaret sitelerinden forum sitelerine, blog sitelerinden haber sitelerine kadar aklınıza gelebilecek her çeşit siteyi oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Tema ile birlikte yaklaşık 200 dolar değerinde premium eklentiye de sahip olabiliyorsunuz. woocommerce, the events calender, bbpress, contact form 7, gravitiy gibi eklentilerin entegre olarak geldiği tema aynı zamanda W3 total cache, yoast, updraftplus, ubermenu, wprocket, jetpack, all in seo pack gibi popüler wordpress eklentileri ile tam uyumlu.

Sitenizi istediğiniz gibi özelleştirmenize olanak sağlayan araçlarla donatılmış yönetim paneli, css3 destekli animasyon efektleri, karanlık modu (dark mode), çoklu dil desteği, özel yazı fontu yükleyebilme, formlarınız için entegre reCaptcha spam koruması, çift bileşen alanı desteği gibi daha onlarca işlevsel özellik temaya profesyonelce dahil edilmiş.

Marketteki en iyi satış sonrası desteği sunan tema, şimdiye kadar 18 bin kişi tarafından 5 tam puan alarak en güzel wordpress temaları içerisindeki yerini uzun yıllar daha koruyacak gibi duruyor.4-X | The Theme ( ↑ ) : Küçük ve orta ölçekli işletmeler, blogcular, moda, hobi siteleri, büyük şirketler, e-ticaret siteleri, fotoğrafçılar gibi geniş bir kitleye hitap eden X teması, en iyi wordpress temaları içerisinde ilk sıralarda konumlanmış.


Kullanıcı Puanı: 4.75/5 (6460 oylama)
Satış Sayısı: 199,414 (2013-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Yığınlar adında bir sistem oluşturup, sizi başka hiçbir temaya muhtaç etmeyeceğini iddia eden X teması, profesyonel wordpress temaları arasında ulaştığı satış rakamları ile iddiasında ne kadar haklı olduğunu gösteriyor.

Tema bizlere yığınlar adlı 4 ana şablon sunuyor. Fakat her ana şablon için özel olarak tasarlanmış ve her gün daha fazlası eklenen yüzlerce farklı tasarımı tema ile birlikte tek tıklama ile sitenize uygulayabiliyorsunuz.

Temanın başarısının altında profesyonelce uygulanan bir arge çalışması var. Tema ekibi alanında ün salmış tasarımcılarla, seo uzmanlarıyla iş birliği halinde ve kullanıcılardan gelen geri bildirimleri fazlasıyla ciddiye alıyor. Gerçekten kullanıcı deneyimini sürekli geliştirmeye odaklanan tema, yeni özelliklerle sürekli güncelleniyor.

Tema, profesyonel wordpress temalarının sahip olduğu tüm özellikleri sunmakla birlikte ayrıca klasik yönetim panellerinden farklı olarak, sitenizin her yerine sınırlama olmadan müdahale edebileceğiniz çok gelişmiş bir tema yönetim paneline sahip.

X teması öyle zengin özelliklere sahip ki çoğu kullanıcı muhtemelen temanın özelliklerinin yarısını bile kullanmayacak. Kullanıcı odaklı gelişim anlayışı ile X temasını, en iyi ücretli wordpress temaları arasında ayrı bir yerde konumlandırmak yanlış olmaz diye düşünüyorum.5-Jarida ( ↑ ) : İnceleme siteleri için uygun bir seçim olan tema, blog, haber, magazin siteleri için de işlevsel araçlar sunuyor.


Kullanıcı Puanı: 4.77/5 (21683 oylama)
Satış Sayısı: 499,147 (2012-2019 yılları arası)
Fiyat: $60

Tema, dahili inceleme sistemi ile öne çıkıyor. Yıldızlı, yüzdeli ya da puanlı değerlendirme çeşitlerinin yanı sıra, incelenen ürün ya da hizmet için özel olarak oluşturup öne çıkarabileceğiniz kutucukları, içeriğin herhangi bir yerine konumlandırabiliyorsunuz.

Sonsuz kaydırma, çoklu dil desteği, dahili sitemap sayfası, mega menü, 650+ Google font desteği, 33 özel bileşen, 30+ işlevsel kısakod, kullanıcı dostu yönetim paneli, woocommerce, buddypress, bbpress uyumu, temanın diğer dikkat çekici özelliklerinden bazıları.

Sahifa teması geliştiricilerinin bir başka çalışması olan Jarida, popülerliği ile wordpress en iyi temalar arasında yer alıyor.6-Bridge ( ↑ ) : En çok satan profesyonel wordpress temaları listemizde bir diğer çok amaçlı tema olan Bridge, 376+ hazır tasarım şablonu sunmasıyla her ihtiyaca cevap verebilecek bir tema olmasıyla öne çıkıyor.


Kullanıcı Puanı: 4.77/5 (5461 oylama)
Satış Sayısı: 112,118 (2014-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Tema özellikleri arasında gelişmiş aram fonksiyonu, işlevsel yönetim paneli, seçkin icon ve font paketi, ajax destekli geçiş efektleri, otomatik güncelleme, css3 animasyonları, woocommerce ile tam uyumu yer alıyor.

Visual composer, slider revolation, layer slider ve timetable gibi premium eklentilere de tema ile birlikte sahip olabiliyorsunuz.

Özellikle ürün ve hizmet sunum tasarımları için etkileyici bir araç paketine sahip olan tema, gıda, sağlık, turizm, düğün, ajans sektöründe hizmet verenler için uygun bir seçim olabilir.7-Salient ( ↑ ) : Tasarımsal olarak potansiyel ziyaretçilerini etkilemek isteyen kullanıcıların tercih ettiği Salient, işlevsel araçlarıyla da bir çok profesyonel wordpress temasının önüne geçiyor.


Kullanıcı Puanı: 4.80/5 (5431 oylama)
Satış Sayısı: 90,367 (2013-2019 yılları arası)
Fiyat: $60

Tema, sunduğu olanaklar ile sınırları zorluyor. 3500+ ögenin yer aldığı ikon paketi, 800 özel font koleksiyonu, %97’ye varan sayfa yükleme hızı, WPBakery desteği ile sıra dışı sayfalar tasarlayabilme, daha hızlı açılışlar için otomatik görsel opitimizasyonu, animasyonlar, sosyal medya entegrasyonu, etkileyici sayfa geçişleri, parallax efektleri temanın işlevsel özelliklerinden.

5 yıldızlı satış sonrası desteği ile de kullanıcılarına ne kadar değer verdiğini gösteren Salient, wordpress en iyi temalar listemizde tasarımı ile en dikkat çeken temalardan biri.8-Listfy ( ↑ ) : WordPress en iyi rehber temaları içerisinde yer alan tema, sarı sayfalar, şehir rehberi tarzı siteler için en uygun tercih gibi görünüyor.


Kullanıcı Puanı: 4.43/5 (931 oylama)
Satış Sayısı: 16,041 (2014-2019 yılları arası)
Fiyat: $69

Listfy teması ile listenizde yer verdiğiniz işletmeler için inceleme puanları, iletişim bilgileri, konumları, istatistikleri gibi bilgilere yer verebiliyorsunuz. Ziyaretçileriniz bu işletmeleri favorilerine ekleyebiliyorlar. Abonelik kaydı yapıp favorilerindeki işletmeler hakkındaki değişkenlerden anında haberdar olabiliyorlar.

Tabi ayrıca işletmeler için planlar oluşturup satışını yapabiliyorsunuz. Mesela ücretsiz plan için işletmenin sadece konum ve iletişim bilgilerine yer verebilirsiniz. Ücretli planlarda işletmenin inceleme puanları, fotoğrafları gibi ekstra bilgilerine yer verebilirken, işletmenin site içi aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlayabiliyorsunuz.

Dizin sitenizden para kazanmanız için tüm araçları ve daha fazlasını sunan tema, rehber siteniz için en uygun seçimlerden biri olacaktır.9-Directory+ ( ↑ ) : En iyi wordpress temaları listemizdeki bir başka rehber teması olan Directory+ , 3 boyutlu haritalama özelliği ile öne çıkıyor.


Kullanıcı Puanı: 4.07/5 (1466 oylama)
Satış Sayısı: 13,961 (2013-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Satın alınan planlara göre işletmelerin kendi işletme sayfalarını kolay bir şekilde oluşturabilmesine olanak sağlayan tema ile kullanıcılar, siteniz üzerinizden işletmeler için randevu alabiliyor, rezervasyon yapabiliyor yine siteniz üzerinden ödeme yapabiliyorlar.

3 boyutlu haritalama ile ziyaretçileriniz işletmelerin bulunduğu yeri rahatlıkla bulabiliyorlar. 3 boyutlu görselleri de destekleyen tema ile ziyaretçileriniz, işletme mekanlarının içini sanal olarak gezebiliyorlar.

Bunlar gibi bir çok etkileyici özelliğe sahip Directory+, wordpress rehber teması arayışında olanların mutlaka incelemesi gereken temalardan biri.10-WPLMS ( ↑ ) : Eğitim teması olması haricinde online eğitim sistemi için tam bir paket sunan tema, Udemy Academy tarzı site açmak isteyen kullanıcılar için tüm araçları içerisinde barındıran benzersiz bir tema olarak öne çıkıyor.


Kullanıcı Puanı: 4.51/5 (1376 oylama)
Satış Sayısı: 20,326 (2014-2019 yılları arası)
Fiyat: $69

Tema ile online eğitim sistemi oluşturup, kurs paketlerinin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Kurs oluşturma sistemi ile adım adım online dersler oluşturmanız mümkün. Yine ders yönetim sistemi ile öğrenciler eğitimlerini adım adım takip edebiliyor, ders bitiminde hazırladığınız pdf sertifikaları edinebiliyorlar.

Online eğitim için gerekli tüm özelliklere sahip olan WPMLS, alanındaki en iyi wordpress online eğitim tamalarından biri.11-Eduma ( ↑ ) : Online eğitim, sürücü kursu, kişisel gelişim kursları, özel okullar, ana okulları gibi eğitim alanında faaliyette bulunan kullanıcılar için uygun bir seçim olan tema, ücretsiz olmasına rağmen alanında en iyisi olan LearnPress online eğitim eklentisinden güç alarak geliştirilmiştir.


Kullanıcı Puanı: 4.86/5 (1321 oylama)
Satış Sayısı: 17,847 (2015-2019 yılları arası)
Fiyat: $69

Tema ile sitenizde online kurslar hazırlayıp satışını yapabilir, işletmenizde verdiğiniz derslerin online takibi ve değerlendirmeleri için öğrencilerinizi sitenizden faydalandırabilirsiniz.

Sürükle bırak yöntemi ile sayfa tasarlama, eğitim etkinleri oluşturma, online randevu alma, 10+ hazır site tasarımı, ödeme alma sistemi, sertifika oluşturabilme, ajax destekli canlı arama, online sınav oluşturma, online ders oluşturma için yardımcı rehber, ücretli üyelik oluşturma gibi online eğitim için gereken tüm araçlar, Eduma ile birlikte geliyor.

Eduma wordpress online eğitim teması, Coursera, udemy, lynda tarzı online eğitim sitesi sahibi olmak isteyen kullanıcılar için en iyi tercihlerden biridir.12-Jupiter ( ↑ ) : Tasarım konusunu ciddiye alan kullanıcıları hedefleyen Jupiter teması, gerçekten sunduğu araçlarla alanındaki temalara fark atan genel amaçlı bir wordpress temasıdır.


Kullanıcı Puanı: 4.73/5 (4779 oylama)
Satış Sayısı: 111,985 (2013-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Tema ile gelen araçlarla tasarım açısından hemen hemen sitenizin her yerine müdahale edebiliyorsunuz. Elementor profesyonel tasarım eklentisinden alınan güçle, sitenizin header, sayfa, içerik sayfası, footer, satış sayfaları, portföy sayfaları gibi tüm içeriklerinizin tasarımını, kendi zevkinize göre, kodlama bilmeden bir kaç tıklama ile düzenleyebiliyorsunuz.

Her çeşit sitenin her türlü ihtiyacı için tüm hemen hemen tüm araçları içerisinde barındıran Jupiter, satış sonrası desteği ile de en iyi wordpress temaları içerisinde ayrı bir yerde değerlendirilmeye hazır.13-Total ( ↑ ) : Esnek yapısı ile site tasarlamayı eğlenceli bir hale getirmeyi başaran Total, her çeşit web sitesi için kullanılabilecek çok yönlü bir başka wordpress teması.


Kullanıcı Puanı: 4.86/5 (1673 oylama)
Satış Sayısı: 37,886 (2013-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Toplam 110 dolar değerindek, WPBakery, Templatera, Slider Revolation ve Layer Slider premium eklentiler tema ile birlikte geliyor. Bunun yanı sıra tema, Yoast Seo, The Event Calender, Jetpack, Contact Form 7, W3 Total Cache, Polylang, TranslatePress gibi ünlü bir çok WordPress eklentisi ile de tam uyumlu olarak tasarlanmış.

Türkçe dil desteğine de sahip olan tema ile artık web sitesi tasarımınız için endişelenmek zorunda kalmayacaksınız.14-Rosa ( ↑ ) : Çarpıcı tasarım özellikleriyle öne çıkan Rosa, en iyi wordpress restoran temalarından biridir.


Kullanıcı Puanı: 4.69/5 (734 oylama)
Satış Sayısı: 12,930 (2014-2019 yılları arası)
Fiyat: $75

Hız ve performans odaklı özel kodlaması, seo için optimize edilmiş içerikleri, etkileyici sunumlar için parallax efektlerine ayrıca önem gösterilmesi temanın tercih sebeplerinden bir kaçı.

Tema ile restoran tanıtımını yapabilir, site üzerinden rezervasyon ve sipariş alabilir, ödeme kabul edebilir, restoran menünüzü etkileyici bir şekilde müşterilerinize sunabilirsiniz.

Tasarımı ile gerçekten fark yaratan Rose, en iyi wordpress temaları içerisinde en yüksek satış rakamına ulaşan restoran temalarından biri.15-Lush ( ↑ ) : Müzik sektörü için özel olarak tasarlanan Lush, her müzik türü için ayrı olarak hazırlanmış hazır tasarım şablonları ile en iyi wordpress müzik temalarından biri olarak listemizde yer alıyor.


Kullanıcı Puanı: 4.63/5 (244 oylama)
Satış Sayısı: 6,258 (2014-2019 yılları arası)
Fiyat: $58

Temada playlistler için özel müzik oynatıcısı bulunuyor. Her müzik türü ve sanatçı için müzik listeleri oluşturabilir, özel medya oynatıcısı ile online müzik dinleme olanağı sunabilirsiniz.

Mobil kullanım konforu için ayrıca özen gösterilmiş tema, müzik alanında en çok satan wordpress temalarından biri.16-ChurcHope ( ↑ ) : Kar amacı gütmeyen dernek, vakıf ve topluluklar için özel tasarlanan bir temadır.


Kullanıcı Puanı: 4.54/5 (803 oylama)
Satış Sayısı: 8,209 (2012-2019 yılları arası)
Fiyat: $49

Tema woocommerce uyumludur. Temada vakfınıza ait ürünlerin satışını yapmak, bağış toplamak, etkinlik oluşturmak, etkinlikler için geri sayım sayacı oluşturmak, açık arttırma düzenlemek gibi işlemleriniz için gerekli tüm araçlar bulunmaktadır.17-NativeChruch ( ↑ ) : Kar amacı gütmeyen kuruluşlar için bir başka wordpress teması olan NativeChruch teması daha çok sosyal yardım projeleri yürütenlerin ve dini web sitesi oluşturma amacı taşıyanların tercihleri arasında.


Kullanıcı Puanı: 4.67/5 (333 oylama)
Satış Sayısı: 6,845 (2014-2019 yılları arası)
Fiyat: $69

Temada Google takvim entegrasyonu sağlayabilen etkinlik takvimi, kolay dosya yükleme ve indirme sistemi, bağış sistemi, çoklu dil desteği, etkinlik geri sayım sayacı, google haritalar gibi araçlar bulunuyor.

En çok satan wordpress temaları içerisinde yer alan temayı, özellikle dini websitesi kurma fikri olanların incelemesini tavsiye ederim.18-Real Homes ( ↑ ) : Daha önce En İyi WordPress Emlak Temaları listemizde de yer verdiğimiz Real Homes, alanındaki en iyi temalardan biridir.


Kullanıcı Puanı: 4.68/5 (1090 oylama)
Satış Sayısı: 18,363 (2013-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Tema gelişmiş site içi arama motoru ile öne çıkıyor. Arama özelliğinde bulunan filtreler ile müşterilerinizin aradığı mülk için nokta atışı yapmalarını sağlayabiliyorsunuz.

Liste düzeninde emlak ile ilgili tüm detayları (kat sayısı, oda sayısı, metrekaresi vs.) gösterebiliyorsunuz.

Gelişmiş bir üye kontrol paneline de sahip olan tema ile sadece siz değil, üyeleriniz de kendi mülklerini kolay bir şekilde sitenize ekleyebiliyorlar.

Türkçe dil desteğine de sahip olan temanın emlak sektörü için, google haritalar desteği ile harita üzerinden işaretleme yaparak emlak arama, üyeler arası portföy paylaşımı, mülkler arası karşılaştırma yapabilme, sosyal medya hesapları ile üyelik ve giriş yapabilme gibi daha birçok özelliği mevcut.

RealHomes, emlak sektöründe olup profesyonel wordpress temaları arayanların mutlaka göz atmasını tavsiye ettiğim temalardan biridir.19-Residance ( ↑ ) : En iyi wordpress temaları listemizde bir başka emlak teması olan Residance, CSS3, HTML5, ve Ajax ile kodlanmış, Bootstrap üzerine inşa edilmiş işlevsel bir tema.


Kullanıcı Puanı: 4.81/5 (1087 oylama)
Satış Sayısı: 13,737 (2014-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Tema ile kullanıcılar siteniz üzerinden mülklerini ücretsiz olarak, bir ücret karşılığında veya bir aboneliğe göre kolayca sunabilirler. İlan süresi, sıralama veya ilan detaylarına göre üyelik paketleri belirleyebilir, ödeme yöntemlerini kolaylıkla entegre ederek kazanç sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş aramam motoru ile harita üzerinden de arama yapılabilen temada emlak sektörü için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak araçlar mevcut.20-MediCenter ( ↑ ) : Tıp merkezi, hastaneler, klinikler, veterinerler, doktorlar gibi sağlık sektörü faaliyeti dahilinde olanlar için özel olarak tasarlanmış wordpress sağlık temasıdır.


Kullanıcı Puanı: 4.56/5 (843 oylama)
Satış Sayısı: 9,547 (2013-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Tema ile kullanıcılarınıza, seçeneklerine göre tedavi tarifeleri sunabilirsiniz. Kullanıcılarınızın siteniz üzerinden randevu almalarını sağlayabilirsiniz. Tüm hizmetleriniz tasarımsal açıdan etkileyici bir şekilde sunabilirsiniz.

Tema 100+ premium ikon paketi, 800+ özel font ile birlikte geliyor. Çoklu dil seçeneklerini destekliyor. 20+ hazır tasarım şablonunu tek tıkla temanıza entegre edebiliyorsunuz.

Tema ile toplamda $220 değerinde premium eklentiye de sahip oluyorsunuz. Tüm bu özellikleri ile Medicenter, wordpress sağlık temaları arasında en çok satan wordpress temaları içerisinde ilk sıralarda yer alıyor.21-Book Your Travel ( ↑ ) : Rezervasyon odaklı, özellikle otel, turistik turlar, araç kiralama, seyahat acenteleri için işlevsel bir temadır.


Kullanıcı Puanı: 4.32/5 (448 oylama)
Satış Sayısı: 6,736 (2013-2019 yılları arası)
Fiyat: $49

En iyi wordpress turizm temaları arasında gelişmiş arama motoru, kullanıcı inceleme sistemi, kullanıcı dostu satış listeleri oluşturabilme, gelişmiş rezervasyon yönetimi gibi özellikleri ile ön plana çıkıyor.

Tur satışı, seyahat paketi sunumu, araç kiralama, otel rezervasyonları gibi her alan için ayrı ayrı tasarlanmış hazır görünüm ve işlev şablonlarını tek tıkla kurarak, hiç zaman kaybetmeden işinize odaklanmanız, temanın en sevilen özelliklerinden.

Sadece turizm değil, sunduğu hazır tasarım ve işlevsel araçlarla rezervasyon odaklı tüm web siteleri için uygun bir tercih olacaktır.22-StartIt ( ↑ ) : Bilgisayar yazılımları ve telefon uygulamalarına yönelik tanıtım ve satış işlemleriniz için kullanabileceğiniz StartIt, sunduğu özelleştirme araçları ile alanındaki başarılı temalardan biri.


Kullanıcı Puanı: 4.56/5 (323 oylama)
Satış Sayısı: 8,740 (2015-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

İşlevsel ve kullanıcı dostu yönetim paneli, gelişmiş özellikler sunan dahili kısa kodları, tam ekran menü modulü, sayfa geçiş animasyonları, portföy sunumu için özelleştirilmiş sayfalar, seo uyumlu kod yapısı, temanın öne çıkan özellikleri arasında.

Uygulama tanıtımlarını etkili bir şekilde yapmak isteyen kullanıcıların mutlaka göz atmasını tavsiye ettiğim StarIt, alanında en çok satan wordpress temaları arasında yer alıyor.23-Stratus ( ↑ ) : Girişimciler için ürün sunumlarında kullanışlı araçlar, etkileyici tasarımlar arayanlar için uygun bir tercih olan Stratus, 20+ farklı hazır tasarım şablonu ile işinizi oldukça kolaylaştırıyor.


Kullanıcı Puanı: 4.88/5 (94oylama)
Satış Sayısı: 4,236 (2015-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Tema ile sitenizde yaptığınız tasarım işlemlerini anında canlı olarak görebilirsiniz. Sürükle bırak desteği ile kodlama ile uğraşmadan yaratıcı ve etkileyici sayfalar oluşturabilirsiniz.

Ürün tanıtımı için tek sayfalı web site olanağı da sunan Stratus ile birinci sınıf tasarıma sahip bir web sitesi oluşturabilmeniz mümkün.24-Jack & Rose ( ↑ ) : En iyi wordpress düğün temaları içerisinde yer alan Jack&Rose teması, düğün organizasyonlarınızı en iyi şekilde sunmanıza yardımcı olacak donanıma sahip bir tema.


Kullanıcı Puanı: 4.79/5 (53 oylama)
Satış Sayısı: 2,110 (2015-2019 yılları arası)
Fiyat: $50

Jack&Rose temasını kendi düğününüz için online davetiye olarak kullanabilirsiniz. Düğün zamanı, düğün yeri, kına gecesi gibi bilgileri sitenizde yayınlayabilir, ziyaretçi defteri ile tebrikleri kabul edebilir, teşekkür metinleri yayınlayabilirsiniz.

Tema ile düğün sitenizi çok kısa bir sürede oluşturabilirsiniz. Sürükle bırak desteğine sahip olan sayfa oluşturucu ile kendi zevkinize göre en kolay şekilde web sitenizi tasarlayabileceğiniz gibi, tema ile birlikte gelen birbirinden farklı hazır tasarım şablonları ile vakit kaybetmeden sitenizi kısa sürede yayına alabilirsiniz.25-Wedding Day ( ↑ ) : Online düğün davetiyesi oluşturmanın en kolay yollarını sunan tema, alanındaki en performanslı temalardan biri.


Kullanıcı Puanı: 4.41/5 (110 oylama)
Satış Sayısı: 2,055 (2013-2019 yılları arası)
Fiyat: $69

Tema sadece kişisel kullanım için değil, düğün organizasyonu sektöründe olup, müşterilerine özel düğün davetiyesi oluşturmak isteyen kurumlar için de uygun bir tercihtir.

Sahip olduğu araçlar ile sayfalarınızı kodlama bilmeden bir kaç tıkla tasarlayabilirsiniz. 39 dolar değerindeki premium ikon setine sahip olarak etkileyici tasarımlara imza atabilirsiniz.

Google haritalar, geri sayım sayacı, online ziyaretçi defteri, fotoğraf çerçeveleri gibi işlevsel özelliklerle gelen tema, tasarım açısından en iyi ücretli wordpress temaları arasında yer alıyor.26-Vellum ( ↑ ) : Premium wordpress temaları listemizdeki bir başka çok amaçlı tema olan Vellum, sunumlarında tasarımsal açıdan etkileyiciliği yakalayabileceğiniz ender temalar arasında.


Kullanıcı Puanı: 4.47/5 (338 oylama)
Satış Sayısı: 4,887 (2014-2019 yılları arası)
Fiyat: $79

Tema tamamen çarpıcı tasarımlar oluşturmanıza odaklanmış araçlarla donatılmış. İş, e-ticaret, seyahat, emlak, fotoğrafçılık, müzik, tek sayfa gibi ihtiyacınız olan sitenin türü ne olursa olsun, tek bir tema satın alarak tüm bunlara sahip olabilirsiniz.

Tema ile UberMenu, Slider Revelation, WPBakery Page Builder gibi premium wordpress eklentilerine de sahip oluyorsunuz.

Hız ve seo konusunda da yüksek performans gösteren temayı tüm projeleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.27-KnowHow ( ↑ ) : Bilgi bankası, kelime ve bulmaca sözlüğü, kullanım kılavuzları gibi projeleriniz için kullanabileceğiniz bu tema, kullanıcılarınızın aradıklarını kolayca bulmalarını sağlayabilen araçlarla donatılmış.


Kullanıcı Puanı: 4.59/5 (265 oylama)
Satış Sayısı: 4,596 (2012-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Ajax destekli arama sistemi ile kullanıcılarınız, aynı Google’da olduğu gibi otomatik olarak tamamlanan kelimeler ile ihtiyaçları olan bilgiye kolayca ulaşabiliyorlar.

Sıkça sorulan sorular sistemi ile ürün ve hizmetleriniz için müşterilerinize kolayca destek sunmanızı sağlayan tema ayrıca çoklu dil desteği ile uluslar arası hizmet vermenizi de kolaylaştırıyor.28-GymBase ( ↑ ) : WordPress spor teması olarak olarak öne çıkan tema kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkaran özelliklere sahip.


Kullanıcı Puanı: 4.38/5 (477 oylama)
Satış Sayısı: 4,521 (2012-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Tema TimeTable premium zaman programlama eklentisi ile geliyor. Böylece müşterilerinize, spor salonunuzdaki eğitmenlerin çalışma programlarını sunabilir, müşterileriniz için zaman çizelgeleri oluşturabilirsiniz.

Yönetim panelindeki güçlü özelleştirme seçenekleri ile spor salonu, fitness, gym odaklı sitelerinizi hayalleriniz doğrultusunda tasarlayabilirsiniz.29-HelpGuru ( ↑ ) : En iyi ücretli wordpress temalar listemizde bir başka bilgi bankası teması olan HelpGuru, tamamen ziyaretçilerinize en iyi hizmeti sunmanız için tasarlanmış.


Kullanıcı Puanı: 4.63/5 (115 oylama)
Satış Sayısı: 2,692 (2014-2019 yılları arası)
Fiyat: $69

Gelişmiş canlı arama özelliği, içerik değerlendirmesi için like dislike butonları, içerikler belge yayını için özel upload sistemi, her türlü ekran için esnek tasarım, kusursuz seo geliştirmeleri, temanın öne çıkan özelliklerinden.

Satış sonrası desteğinden de memnun olacağınız HelpGuru, alanındaki en iyi wordpress temalarından biridir.30-Flatsome ( ↑ ) : Sunduğu özelliklerle en iyi wordpress e-ticaret temaları arasında yer alan tema, ayrıca çok amaçlı siteler için de uygun.


Kullanıcı Puanı: 4.80/5 (4700 oylama)
Satış Sayısı: 91,604 (2013-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Etkileyici satış sayfaları oluşturmanız için kullanıcı dostu araçlar ile gelen Flatsome, web site tasarım konusunu eğlenceli bir hale getirmeyi başarıyor.

Performans ve hız konusunda yüksek değerlere ulaşan tema, seoya uygun kodlama yapısı ile de fark yaratıyor.

Tema ile birlikte gelişmiş bir tasarım kütüphanesine de sahip oluyorsunuz. Böylece dinamik, farklı ve çarpıcı e-ticaret siteleri oluşturup müşterilerinizi etkileyebilmeniz mümkün.31-Kallyas ( ↑ ) : En iyi wordpress temaları listemizdeki bir başka e-ticaret teması Kallyas, aynı zamanda en hızlı wordpress temalarından biri.


Kullanıcı Puanı: 4.70/5 (3017 oylama)
Satış Sayısı: 40,167 (2013-2019 yılları arası)
Fiyat: $69

Kallyas 65+ hazır tasarım şablonu ile gelirken, e-ticaret sitesi kurulumunda tasarım aşamasında zaman kaybetmenizin önüne geçiyor.

Tema size detaylı bir kullanım kılavuzu da sunuyor. Her adımda size rehberlik sağlayacak, her türlü probleminizi anında çözebileceğiniz, videolu anlatımlarla güçlendirilmiş bu kullanım kılavuzu ile teknik anlamda hiçbir bilgiye sahip olmayan bile, etkileyici, işlevsel ve güçlü bir web sitesi oluşturabiliyorlar.

Woocommerce, bbpress ve budypress ile tam uyumlu çalışan tema sadece e-ticaret siteleri değil aklınıza gelebilecek her çeşit web sitesi için kullanıma hazır araçlarla donatılmış.32-Kingsize ( ↑ ) : Fotoğraf sunumu üzerine titizlikle yoğunlaşan Kingsize en iyi wordpress fotoğrafçılık temaları içerisinde yer alıyor.


Kullanıcı Puanı: 4.52/5 (1737 oylama)
Satış Sayısı: 19,420 (2011-2019 yılları arası)
Fiyat: $57

6 farklı galeri tasarımı, 5 farklı portföy sunumu, fotoğrafları tam ekran arka plan olarak ayarlayabilme gibi özelliklere sahip olan temada kullanıcı dostu galeri yönetimi sistemi mevcut. Siz sadece sunumunu yapacağınız fotoğrafları yüklüyorsunuz, bu sistem size otomatik olarak etkileyici tasarıma sahip galeriler oluşturuyor.

Sadece fotoğraf değil, video ve ses üretimleriniz için de kullanabileceğiniz tema ile aynı zamanda ürünlerinizin satışı için gerekli araçlara da sahip olabiliyorsunuz.33-Kleo ( ↑ ) : BuddyPress destekli forum siteleri için özel tasarlanmış wordpress forum temaları kategorisinde yer alan Kleo, dinamik tasarım anlayışı ile öne çıkıyor.


Kullanıcı Puanı: 4.70/5 (1241 oylama)
Satış Sayısı: 18,823 (2014-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Tema her ne kadar topluluk odaklı olsa da forum siteleriniz, bloglarınız, online eğitim, portföy siteleriniz ya da e-ticaret amaçlı da kullanmanız mümkün.

Facebook hesabı ile kayıt ve giriş imkanı, canlı bildirimler, ajax destekli canlı site içi arama, ücretli üyelik planları oluşturup satabilme, online eğitim kursları oluşturabilme gibi daha onlarca özelliğe sahip tema en popüler wordpress temaları arasında yer alıyor.34-REHub ( ↑ ) : Satış ortaklığı, firma rehberi, karşılaştırma siteleri gibi bir çok türde web siteleri için hazırlanan REHub, birçok ihtiyaca göre şekillendirilebilecek hibrit bir wordpress teması olarak knedini sınıflandırıyor.


Kullanıcı Puanı: 4.92/5 (948 oylama)
Satış Sayısı: 14,617 (2014-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Gerçekten kazanç sağlayabilecek her çeşit web sitesi için uygun araçlar barındıran tema, gelişmiş bir arama motoru, forum toplulukları için bbPress uyumu, e-ticaret için woocommerce uyumu, ürün karşılaştırmaları için karşılaştırma sistemi, ürün incelemeleri için değerlendirme sistemi gibi özelliklere sahip.

Tema ile birlikte toplamda 300 doları bulan premium wordpress eklentisine de sahip olabiliyorsunuz. Bu eklentilerin gücü ile temayı her türlü web sitesi fikri için kullanabilirsiniz. Burada sayamadığım daha onlarca özellik için temayı mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.35-Core ( ↑ ) : En iyi wordpress temaları listemizdeki bir başka fotoğrafçılık teması olan Core temasını, özellikle freelancer çalışanlar kişisel web siteleri için kullanabilirler.


Kullanıcı Puanı: 4.32/5 (1308 oylama)
Satış Sayısı: 14,062 (2011-2019 yılları arası)
Fiyat: $39

Minimal fakat işlevsel bir tema olan Core, tüm fazlalıklardan kurtularak sadece fotoğrafçılık üzerine yoğunlaştığından, özellik karmaşası yaratmadan tam da ihtiyacınız olan özelliklere sahip olmanızı sağlıyor.

Fotoğraflarınız için en etkileyici sunumu yapmanızı amaç edinmiş Core teması ile çok fazla ayrıntı ile uğraşmadan bir an önce yeteneklerinizi insanlarla paylaşmaya başlayabilirsiniz.36-Newsmag ( ↑ ) : Şimdiye kadar en çok satan wordpress temaları arasında ilk sıralarda yer alan Newsmag blog, haber ve inceleme siteleri için en uygun seçimlerden biri.


Kullanıcı Puanı: 4.82/5 (1074 oylama)
Satış Sayısı: 13,892 (2014-2019 yılları arası)
Fiyat: $49

Tasarımsal anlamda esnek yapısı, performans açısından optimize edilmiş kod yapısı, amp yani Google’ın hızlandırılmış web siteleri projesine uygun olması, adsense reklamları için en uygun yerleşim alanlarına sahip olması gibi özellikleri, ülkemizde de kullanılan en popüler wordpress teması olmasını sağlamıştır.

İşlevsellik açısından aklınıza gelebilecek her araca sahip olan Newsmag temasını tüm web projelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.37-Houzez ( ↑ ) : En iyi wordpress temaları listemdeki bir diğer emlak teması Houzez, Türkçe de dahil toplam 20 dili desteklemesiyle alanındaki popülerliğini koruyor.


Kullanıcı Puanı: 4.86/5 (933 oylama)
Satış Sayısı: 13,254 (2016-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

En iyi wordpress emlak temaları listesinde de yer verdiğimi Houzez, sitenizin görünümü sadece emlak sitesi olarak değiştirmekle kalmıyor, bunun yanında sitenizi tam bir emlak yönetim sistemine dönüştürüyor.

Özel aramam işlevi, Google Maps destekli ilan haritalama özelliği, parallax kaydırma, sınırlandırma olmadan özgürce özelleştirebileceğiniz sayfa yapıları, 360 derece görsel desteği, dahili 17 Visual Composser modülü, sosyal medya hesapları ile giriş yapabilme, üyelerin emlak ilanı da ekleyebildikleri, özel olarak tasarlanmış üye profili ekranı gibi onlarca özelliğe sahip olan tema ile tam bir emlak sitesine sahip olabilirsiniz.38-Consulting ( ↑ ) : Sunduğu araçlarla finans alanında en çok satan wordpress temaları içerisinde yer alan tema, finans danışmanlığı ve finans haber siteleri için yerinde bir seçim olacaktır.


Kullanıcı Puanı: 4.69/5 (570 oylama)
Satış Sayısı: 13,211 (2016-2019 yılları arası)
Fiyat: $69

50+ farklı hazır tasarım şablonları ile gelen temada, finans alanındaki sunumlarınızı en iyi şekilde aktarmak için sütun grafik, pasta grafik, çubuk grafik, ilerleme çubukları gibi araçlar da mevcut.

Kodlamaya ihtiyaç duymadan sürükle bırak işlemleri ile efektli slaytlar hazırlamanız, yaptığınız değişiklikleri yayınlamadan canlı olarak ön izleme yapmanız Consulting ile mümkünken, borsa ve forex piyasası izleme aracı gibi finans alanına yönelik birçok araçla ihtiyacınız olan her şeye tema ile sahip olabiliyorsunuz.39-SEO WP ( ↑ ) : Dijital pazarlama, seo ve sosyal medya danışmanlığı gibi alanlarda faaliyet gösteren kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış tema, en popüler wordpress temaları arasında yer alıyor.


Kullanıcı Puanı: 4.70/5 (842 oylama)
Satış Sayısı: 13,137 (2014-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

En iyi wordpress sosyal paylaşım eklentileri içerisinde yer alan Easy Social Share Buttons eklentisi, anahtar kelime ve sıralama izleyici eklentisi olan Rankie, slayt ve manşet eklentisi olan Master Slider gibi toplamda 186 dolar değerindeki 10 premium wordpress eklentisi, tema ile ücretsiz geliyor.

Seo uyumu, hız ve performans yönünden bir hayli iddiali olan tema, piyasadaki en güçlü ve en esnek premium wordpress temalarından biri olarak öne çıkıyor.40-SmartMag ( ↑ ) : Sade, şık ve modern görünümü ile haber, magazin, blog ve inceleme siteleri için uygun bir temadır.


Kullanıcı Puanı: 4.74/5 (756 oylama)
Satış Sayısı: 12,201 (2014-2019 yılları arası)
Fiyat: $52

Seo konusuna özellikle eğilmiş tema, zengin snippet ve HTML5 desteği ile arama motorlarındaki sıralamanıza yerleşik olarak katkı sağlıyor.

Dahili içerik değerlendirme aracı, mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış menüler, kullanıcı dostu yönetim paneli, işlevsel kısa kodlar, uygun reklam yerleşim alanları gibi daha bir çok özelliğe sahip olan tema, satış sonrası desteği ile de kullanıcılarının kalbini kazanıyor.41-Discy ( ↑ ) : Quora tarzı soru cevap sitesi açmak isteyenler için uygun bir tercih olabilecek Discy, alanında en çok satan wordpress siteleri arasında.


Kullanıcı Puanı: 5.00/5 (115 oylama)
Satış Sayısı: 467 (2018-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Ayrıntılı soru sayfaları, kullanıcı profili sayfaları, kullanıcı puanları, aktifliğe göre rütbe sistemi, soru ve cevapların kullanıcılar tarafından takip edilmesini sağlayan e-posta sistemi, soru ve cevaplara oy verebilme, en iyi cevap seçebilme, üyeler arası özel mesajlaşma sistemi gibi bir soru cevap sitesi için gerekli olan her şey Discy’de mevcut.

Site üzerinden kazanç elde etmeniz için uygun reklam alanlarına da yer veren tema, wordpress soru cevap teması arayışında olanların mutlaka göz atmasını tavsiye ederim.42-Admania ( ↑ ) : Özel tasarımı ile adsense uyumlu wordpress temaları arasında yer alan Admaniza, tıklama oranını yükselterek reklam kazançlarını arttırmak üzere tasarlanmış.


Kullanıcı Puanı: 5.00/5 (103 oylama)
Satış Sayısı: 1,403 (2016-2019 yılları arası)
Fiyat: $39

Tema, reklamları yüksek dönüşüm alanlarına yerleştirmeniz ve hedef kitlenizi tıklamaları için hissettirmeden teşvik etmenize olanak sağlayan 16 etkileyici düzen içeriyor. Ayrıca reklam engelleyici kullanan kullanıcıları tespit edip onları nazikçe uyarmanızı sağlayan yerleşik bir sisteme de sahip.

Performans odaklı ve seoya uyumlu kod yapısı, amp sayfalarınızın için özel şablonlar sunması, kullanıcı dostu yönetim paneli gibi işlevsel özelliklere sahip olan tema, reklam yayınlayarak para kazanmak isteyen, niş blog sahipleri için uygun bir tercih olabilir.43-BoxShop ( ↑ ) : Mobilya, ayakkabı, elektroink, beyaz eşya, organik gıda gibi ticaret alanlarında en iyi wordpress e-ticaret temaları arasında yer alan BoxShop, kullanım kolaylığı ile ön plana çıkıyor.


Kullanıcı Puanı: 5.00/5 (75 oylama)
Satış Sayısı: 1,191 (2017-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Tasarım olarak oldukça etkileyici bir görünüme sahip olan tema, her çeşit ticari faaliyet alanına göre hazırlanmış özel hazır tasarım şablonlarına sahip. Tek tıklama ile bu şablonları kurabilir, bir an önce satış işlemlerine başlayabilirsiniz.

Ürünlerin renk ve adetlerine göre değişen fiyatlama, detaylı ürün inceleme görselleri, mobil cihazlara tam uyum gösteren tasarım yapısı, kategori bazlı arama filtreleme gibi e-ticaret sitelerine yönelik onlarca özelliğe sahip olan tema, hız ve performansı ile de dikkat çekiyor.44-Look ( ↑ ) : Daha çok moda, el sanatları, hobi, güzellik, yemek tarifleri gibi siteler için uygun olan Look teması, aldığı yüksek değerlendirme puanları ile en iyi wordpress temaları listemizde ayrı bir yere sahip.


Kullanıcı Puanı: 5.00/5 (63 oylama)
Satış Sayısı: 1,233 (2016-2019 yılları arası)
Fiyat: $69

Tema ile ihtiyacınız olan hemen her şeye sahip olabiliyorsunuz. Her sektör için ayrı ayrı tasarlanmış etkileyici hazır şablonlar ile site tasarımınız için ayrıca vakit ayırmanıza gerek kalmıyor.

Dahili değerlendirme sistemi, sonsuz sayfa yükleme (lazyload), sınırsız bileşen alanı, mega menü, her ihtiyaca uygun zengin bileşenler gibi özelliklere sahip olan tema, özellikle moda blogları için uygun bir tercih olacaktır.45-Dentalia ( ↑ ) : Diş hekimleri, sağlık uzmanları ve tıbbi hizmetler sunan şirketler için özel olarak tasarlanmış Dentalia, profesyonel wordpress temaları içerisinde modern ve şık görünümüyle öne çıkıyor.


Kullanıcı Puanı: 5.00/5 (61 oylama)
Satış Sayısı: 1,541 (2016-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Sağlık personelinin tanıtımı için etkileyici takım sayfaları, randevu alımları için dahili rezervasyon uygulaması, diş klinikleri ve doktorları için özel 120+ diş ikonları, kullanıcıların görüşlerini öne plana çıkarılmasını sağlayan özel yorum alanı, zaman çizelgesi bileşeni, temayla birlikte gelen başlıca araçlardan.

Kullanıcı dostu yönetim paneli, kolay sayfa oluşturma, şıklığı ile öne çıkan dahili ikon paketleri ile Dentalia, özellikle diş hekimleri için uygun bir tercih olacaktır.46-Authentic ( ↑ ) : En çok satan wordpress temaları arasında yer alan Authentic, daha çok sosyal medya fenomenlerinin tercih ettiği işlevsel bir tema.


Kullanıcı Puanı: 4.96/5 (157oylama)
Satış Sayısı: 4,361 (2016-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Her ne kadar sade bir tasarıma sahip olsa da, sunduğu özelleştirme seçenekleri ve kullanışlı araçları ile şıklığının altında güçlü bir yapıya sahip.

İçerik okunma sayısı, okunma zamanı, bir sonraki içeriğin otomatik yüklenmesi, hızlı mega menü, youtube videolarını arka plan olarak ayarlayabilme, özel font yükleyebilme, facebook, pinterest, twitter, instagram için özel entegrasyon, canlı arama özelliği gibi onlarca özelliği bir arada sunan tema ile her çeşit web sitesi fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.47-Ronneby ( ↑ ) : En popüler wordpress temaları arasında yer alan Ronneby, şıklık ve performans odaklı çok amaçlı bir tema.


Kullanıcı Puanı: 4.82/5 (2050 oylama)
Satış Sayısı: 19,980 (2015-2019 yılları arası)
Fiyat: $49

Restoran, avukatlık, ajans, sağlık, e-ticaret, spor, uygulamalar, blog, haber, portföy gibi çok geniş bir alana hitap eden tema size şıklık ve performans vadediyor.48-Ivy School ( ↑ ) : Özel üniversite ve kolejler için özel olarak tasarlanan tema aynı zamanda online kurs oluşturup satış yapmanıza da olanak sağlıyor.


Kullanıcı Puanı: 4.96/5 (28 oylama)
Satış Sayısı: 526 (2018-2019 yılları arası)
Fiyat: $64

Tema ile eğitim kurumunuzun tanıtımını yapabilir, eğitim kadronuzu en iyi şekilde sunabilir, ders planlarınızı yayınlayabilir, kurumunuza ait sınavları siteniz üzerinden online olarak yapabilirsiniz.

Gelişmiş bir online kurs yönetimine de sahip olan tema ile ders sunumu yapmanız, sertifikalar oluşturabilmeniz, online sınav yapabilmeniz, eğitim paketlerinizin satışını siteniz üzerinden yapabilmeniz mümkün.49-Gillion ( ↑ ) : En çok tercih edilen wordpress temaları listemizdeki bir başka çok amaçlı kullanım sunan Gillion temasını, blog, e-ticaret, haber, moda, gıda gibi her türlü web siteniz için kullanabilirsiniz.


Kullanıcı Puanı: 4.54/5 (59 oylama)
Satış Sayısı: 2,431 (2017-2019 yılları arası)
Fiyat: $55

Kullanıcı dostu yönetim paneli, işlevsel özelleştirme araçları, çok çeşitli listeleme düzenleri, özel soe optimizasyonu, dahili inceleme sistemi gibi bir çok özelliğe sahip olan tema, özellikle sadelik ve şıklık arayanlar için uygun bir tercih olabilir.50-Chromium ( ↑ ) : Daha çok otomobil yedek parça sektöründe olanlar için özel olarak tasarlanmış Chromium, genel olarak beyaz eşya, mobilya, cep telefonu gibi yedek parça satışı yapan sektörler için de tercih edilebilir.


Kullanıcı Puanı: 4.86/5 (56 oylama)
Satış Sayısı: 1,152 (2018-2019 yılları arası)
Fiyat: $59

Diğer wordpress e-ticaret temalarının sunduğu tüm özelliklere sahip olan tema, özel filtreler ile gelişmiş bir arama sistemi ile kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor.


En İyi WordPress Temaları Nasıl Bulunur?


En iyi wordpress temaları listemizde satış rakamları ve aldıkları puanlara göre en popüler wordpress temalarına yer vermeye çalıştım. Siz de aşağıdaki adımları izleyerek kendi ihtiyaçlarınıza uygun temaları belirlediğiniz kriterlere göre arayıp bulabilirsiniz.

1-Öncelikle buraya tıklayarak gittiğimiz sayfada Web Themes & Templates menüsündeki WordPress bağlantısına tıklıyoruz.

Profesyonel WordPress Temaları Nasıl Bulunur?

En İyi WordPress Temaları Nasıl Bulunur? – 1


2-Listenin sağ üst kısmında filtreleme menüsü mevcut. Bu menüyü kullanarak listeyi en popüler temalar, en çok satan temalar, en çok oy alan temalar, yeni eklenen temalar, ucuzdan pahalıya ya da pahalıdan ucuza göre listeleyebilirsiniz.

Profesyonel WordPress Temaları Nasıl Bulunur? - 2

En İyi WordPress Temaları Nasıl Bulunur? – 2


#Listelediğimiz temaları nasıl satın alacağınız ile ilgili detaylara buraya tıklayarak, bu temaları WordPress sitenize nasıl yükleyeceğiniz ile ilgili ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Umarım Wodpress Temaları: En İyi, En Çok Satan ve Tercih Edilenler | Top 50 başlıklı yazımı yararlı bulmuşsunuzdur. Teşekkürlerinizi, yazımı sosyal mecralarda paylaşarak gösterebilirsiniz. Bu benim için fazlasıyla yeterli olacaktır.

Wodpress Temaları: En İyi, En Çok Satan ve Tercih Edilenler | Top 50 Burak Oran
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.