Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Kuralları

Ruşen

Moderator
Yönetici
Dijital platformlar üzerinde, web siteniz ile ilgili tanıtıcı, bilgilendirici, ziyaretçiyi ikna edici ve onları harekete geçirici mesajlar içeren metinlere tanıtım yazısı isim verilir. Google tarafından tanıtım yazınızın iyi puan alabilmesi için yazdığımız yazının içinden konuyla ilgili linkler çıkarız. Kaliteli ve kalıcı sitelerde yayınlandığında web sitenizin arama sonuçlarında yükselmesine katkı sağlar ve o yazıları okuyan insanlar size kolay bir şekilde ulaşır. Ancak tanıtım yazıları da SEO stratejilerinde tek başına yeterli değildir. Tanıtım yazıları, bir ürün, hizmet ya da siteyi tanıtan ve içerisinden tanıttığı alana doğru linkler içeren bir SEO taktiği olup son günlerde en popüler yöntemler arasında bulunmaktadır.

Metaren.Web.TR (MWTR) sitemizin website tanıtım forumunda, site sahipleri için kendi websitelerine link çıkışı yapabilmenin yolu açılmış, ücretsiz üyelik alarak, websitesi tanıtımınıza olanak sağlanmıştır.

Tanıtım yazılarınızın önemi MWTR ve sizin siteleriniz için de önemlidir. Kurallar başlığı altında madde madde bunu yapabilirsiniz, bunu yapamazsınız gibi kısıtlamalar koymak yerine, ihtiyacınız ve taleplerimizi açıkladıklarımız bu metni yazmayı uygun görmekteyiz.

Yayınlanacak tanıtımın MWTR forumumuz dışında herhangi bir sosyal mecrada paylaşılmamış olması, yani özgün cümleler ile revize edilerek tanıtımın yapılması önemlidir. Bu sayede çeşitli arama kelimelerinde MWTR sitemiz ön plana çıkarak, sitenize gelecek olan trafiğin kalitesini arttıracaktır. Ayrıca onlarca anahtar kelime üzerinden değil, sitenizin ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz 2 - 3 kelime üzerinden link çıkışı yapabilirsiniz. Daha fazla link vererek herhangi bir çıkar elde edemeyeceğinizi üzülerek bildirmek isteriz.

Tabii ki tanıtımı yapılacak olan websitenizin, Türkiye Cumhuriyet Devleti'nin kanunlaşmış ilgili yasalarına ve Türk Toplumunun örf, adet, gelenek ve göreneklerine aykırı olmaması gerektiğini yazarak siz değerli üyelerimizi bilgilendirmemize gerek yok. Böyle kötü işlere burnunuzu sokmamalısınız.

Tüm metini okuyup anladığınıza göre, üyelik alabilir / üye girişi yapabilir ve tanıtım metninizi MWTR ailesi ile paylaşabilirsiniz.
 

Theaa

Uzman Üye
Uzman Üye
Özgün içerik dışında, Tüm istekler karşılanıyor diye düşünüyorum. Web site tanıtım kategorisindeki birçok içerik, blog yazısı gibi kaliteli, link çıkışları da uygun.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.