Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Vision Pro, önümüzdeki Mart ayında satışa sunulabilir

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Apple'ın karma gerçeklik gözlüğü olan Vision Pro'nun WWDC 2023 çerçevesinde tanıtıldığını geçtiğimiz Haziran ayında sizlere aktarmıştık. Apple, etkinlik çerçevesinde 3 bin 499 dolar fiyat etiketine sahip olan Vision Pro modelinin 2024 yılının başlarında tanıtılabileceğini paylaşmıştı.

Apple ile ilgili yaptığı doğru tahminler ile tanınan Bloomberg'ten Mark Gurman'a Vision Pro modelinin satışa sunulmasını çok beklemeyeceğiz. Gurman, Vision Pro modelinin önümüzdeki Mart ayında tanıtılabileceğini paylaştı.

Gurman tarafından paylaşılan bilgilere göre Apple, Vision Pro'yu önümüzdeki Ocak ayında satışa sunmayı planlıyordu. Dağıtım planlarının henüz tamamlanmaması ve testlerin devam etmesi nedeniyle Ocak ayı planları Mart olarak güncellendi.
Vision Pro modelinin ilk etapta sadece ABD için kullanıma sunulması bekleniyor. 2024 yılının sonuna kadar ise Kanada ve Birleşik Krallık için de kullanıma sunulacak. Apple'ın 2024 yılı içinde yaklaşık 400 bin adet Vision Pro üretmesi bekleniyor.

Vision Pro'nun diğer ülkelere ne zaman geleceği veya ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı konusunda ise herhangi bir bilgi bulunmuyor. Apple'ın mağaza çalışanlarını Vision Pro'nun nasıl kullanıldığı konusunda eğitmeye başladığını da ekleyelim.

Paylaşılan bilgilere göre ABD'deki bazı Apple mağaza çalışanları Vision Pro'nun nasıl kullanıldığını öğrenmek için Apple'ın Cupertino'daki merkezine çağrıldı. Vision Pro modelinin nasıl çalıştığını öğrenecek olan bu çalışanlar, mağazalarındaki diğer ekip üyelerinin eğitiminden de sorumlu olacak. Son olarak büyük Apple mağazalarında Vision Pro için belirli deneyim alanları olacağını da ekleyelim. Apple Vision Pro ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.