Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Visa İnovasyon Programı'nın tüm detaylarını üçüncü dönem mezunları ile konuştuk [Sponsorlu İçerik]

  • Konbuyu başlatan Webrazzi
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
W

Webrazzi

Misafir
Dijital ödeme ekosisteminde inovasyonu desteklemek ve hızlandırmak amacıyla Visa ve Hackquarters ortaklığı ile hayat geçirilen Visa İnovasyon Programı'nı geçtiğimiz dönemlerde sizlere aktarmış ve programın mezunları olan Adisyo, Pandme ve Cameralyze girişimleri ile programın tüm detaylarını konuşmuştuk.

Visa İnovasyon Programı'nın üçüncü dönemi de kısa süre önce noktalandı. Programın üçüncü döneminin mezunları arasında yer alan Finekra, Fintegre, HASO, Norma ve Soliclub'ı hayata girişimciler ile birlikte keyifli bir sohbet gerçekleştirme imkanı yakaladık.

Videomuzda bizlere Finekra kurucu ortağı Anıl Karayurt, Fintegre kurucu ortağı Ali Tirkeş, HASO kurucu ortağı ve CEO'su Serdar Kodal, Norma kurucusu ve CEO'su Hakan Gonca ve Soliclub iş geliştirme direktörü Kutay Peker'in eşlik ettiğini de belirtelim.




Visa İnovasyon Programı'nın mezunlarından bahsedecek olursak Finekra, tüm banka hesaplarını tek ekrandan yönetmeyi sağlayan platform olarak hizmet veriyor. Müşterilerin satın alma gücünü artırmayı odağına alan Fintegre ise bireysel krediden cihaz değişim programlarına, sigorta işlemlerinden elektronik cihaz kiralama servislerine pek çok servis sunuyor.

Daha önce PayTR ve Hepsiburada ile iş birliğine giren HASO ise "Hemen Al Sonra Öde" platformu olarak hizmet sunuyor. Norma, küçük işletmelere ve freelance çalışanlara özel bir finans platformu olarak karşımıza çıkıyor. Hatırlatmak gerekirse Norma'nın 2 milyon dolar yatırım aldığını geçtiğimiz Aralık ayında sizlere aktarmıştık. Son olarak Soliclub ise kampüs ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan bir platform olarak ön plana çıkıyor.

Videomuzda Visa İnovasyon Programı'nın girişim ve girişimcilere neler kattığı ve bu süreçte neler yaşadıkları ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.