Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Veriye Dayalı Kararlar: Uygulamalı İnsan Kaynakları Eğitimi ve Analitik Beceriler [Sponsorlu İçerik]

  • Konbuyu başlatan Crenvo İK
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
C

Crenvo İK

Misafir
Yeni gücün “veri” olduğu günümüzde, veri bazlı karar vermek ve stratejileri bu şekilde belirlemek iş dünyasının olmazsa olmazlarından. Bu yeni dönem, veri ve insanın birleştiği faz olarak görünmekle beraber, İnsan Kaynakları profesyonellerine daha önce adı konulmamış yeni roller de getirecek bir vizyon olarak karşımıza çıkıyor. Bu vizyonun gerçekleşmesinde etkin ve yetkin İnsan Kaynakları uzmanlarına olan ihtiyaç her zamankinden daha fazla olacak.

Bu bağlamda hazırladığımız uygulamalı eğitimde sadece teorik bilgi sunmakla kalmayacak; aynı zamanda güncel küresel eğilimlere odaklanarak İnsan Kaynakları alanındaki sorunlara Power BI kullanarak interaktif çözümler sunacağız Ayrıca, konunun uzmanları da deneyim ve bilgilerini paylaşmak üzere eğitimde konuk olarak yer alacaklar.

Bu 2 günlük eğitim sonunda, İK Analitiği alanındaki temel becerilere sahip olacak, İnsan Kaynakları süreçlerini dijitalleşen iş dünyasına uygun şekilde veri odaklı analiz etme ve yönetme yeteneğinizi geliştirecek, iş süreçlerinizi optimize etme yolunda önemli bir adım atmış olacaksınız.

Peopleoma kurucusu Mustafa İçer liderliğinde ve Softtech Raporlama ve Veri Uzmanı Tuna Gürdal’ın kıymetli desteği ile ilerleyecek olan eğitimde, ayrıca kuracağımız canlı bağlantılar ile birbirinden değerli konuk konuşmacılarımızdan deneyimlerini dinleyecek ve kendilerine sorularınızı yöneltebileceksiniz.

Konuklarımız:​


Stratejik İK Analitiği Projesi Yaşam Döngüsü


Reskill ve Upskill Projesini Hayata Geçirmek


Veriyi Okumak, Anlamlandırmak ve Hikayeleştirerek Anlatmak, Aksiyona Çevirmek


Konferans niteliğindeki bu eğitim için lütfen bizimle iletişime geçin, 21-22 Şubat tarihlerinde ajandanızda yer açmanızı önerir kontenjanımızın sınırlı olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.