Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Urfa Haber - Urfabir Haber Ajansı

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

nullsix

Kıdemli Üye
Urfa Haber - Urfabir Haber Ajansı

Urfa Haber sitesinde başta Urfaspor haberleri olmak üzere, şehrimizin tüm spor branşlarıyla ilgili güncel konuları bulabilirsiniz. Transfer haberleri, puan cetveli, turnuva ve kupalar gibi spor gündemine dair tüm haberleri sitemiz sizlerle buluşturmaktadır.

• Kaliteli ve özgün habercilik
• Son dakika Urfa güncel haberler

Gündemle İlgili En Özel Haberler

barajresim.webp


Doğru ve tarafsız internet haberciliğinin Urfa’daki doğru adresi, siyasetin sıcak gündemi ile ilgili aradığınız tüm konuları tarafsız bir şekilde sizlere sunmaktadır. Manşet haberleri ile gelişmeleri sizlerle buluşturan Urfa Haber sitesi, Son dakika ve medya gündeminde yaşanan gelişmeleri sıcağı sıcağına sizlere sunmaktadır.

• Ekonomi, yaşam, kültür sanat ve teknoloji haberleri
• Doğru ve güvenilir haber sitesi

Spor, Siyaset ve Magazin Gündeminden Son Dakika Haberler

Siyasetle ilgili başlıca haberlerin yanı sıra, Siyasilerin yapmış olduğu en özel açıklamaları sizlere duyurmaktadır. Hızlı, akılcı ve meraklı haberciliğin en doğru adresi Urfa Haber, son dakika güncel haberler ve gündem ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuyor.

• Gündeme dair haber, yorum ve analizler
• Objektif ve tarafsız habercilik

https://www.urfabir.com
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.