Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Twitter'ın CoTweets özelliği daha geniş bir kullanıcı kitlesine açıldı

  • Konbuyu başlatan Tuğçe İçözü
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
T

Tuğçe İçözü

Misafir
Twitter'a iki hesabın ortaklaşa gönderi paylaşmasını sağlayan CoTweets özelliğinin geleceğini sizlere 2022'nin Temmuz ayında aktarmıştık. Bugün The Verge'ün Kıdemli Editörü Tom Warren'ın yaptığı bir paylaşım ile CoTweets özelliğinin kademeli olarak daha geniş kitlelere açıldığını görüyoruz.


Hala test sürümünde olan özellik, görüldüğü üzere iki farklı hesabın tek bir tweeti sahiplenmesini sağlıyor. Özellik sayesinde iki farklı hesap tek bir tweetin yazarı olarak konumlanabilecek. Şu an için Kanada, Kore, ve ABD'de test edilen özellik, yeni test kullanıcılarına açılmış görünüyor. Yine de Twitter'ın henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadığını belirtmekte fayda var.

Şimdiye kadar bülten ve biletli spaces özellikleri dahil olmak üzere çıkardığı pek çok özellikle yaratıcı ekonomiyi destekleyen Twitter, markaların içerik üreticilerle daha fazla iş birliği yapması için CoTweets'ten faydalanabilir. Bu da markalara reklam modellerinin ötesinde yeni seçenekler sunmak anlamına geliyor.

Bir süredir Elon Musk'ın şirketi satın alma süreci ve akabinde açılan dava ile gündeme gelen şirket, geçen hafta sunulan dava kapsamında yeni kanıtlarla çok konuşulmuştu. Kanıtlar, Elon Musk, Twitter'ın kurucusu ve Eski CEO'su Jack Dorsey, Yönetim Kurulu Başkanı Bret Taylor ve şirketin şu anki CEO'su Parag Agrawal arasındaki yazışmaları ortaya çıkardığını hatırlatalım.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.