Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Twitter’ı Almasının Ardından Elon Musk’tan İlk Açıklama Geldi

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
Twitter-ı Almasının Ardından Elon Musk-tan İlk Açıklama Geldi

Elon Musk, sosyal medya platformunu satın almasının ardından ilk açıklamasını yaptı.

Musk, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“İfade özgürlüğü, işleyen bir demokrasinin temel taşıdır ve Twitter, insanlığın geleceği için hayati önemdeki konuların tartışıldığı dijital kent meydanıdır. Twitter’ı yeni özelliklerle geliştirerek, algoritmaları açık kaynak yaparak, spam botlarını ortadan kaldırarak ve doğrulama yöntemlerini iyileştirerek her zamankinden daha iyi hale getirmek istiyorum. Twitter, muazzam bir potansiyele sahip. Bu potansiyeli ortaya çıkarmak için şirket ve kullanıcı topluluğuyla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.”

Dogecoin’de de fiyatı ikinci bir yükseliş hareketi yaşadı.

Jack Dorsey Geri mi Dönüyor?


Elon Musk’ın Twitter’ın sahibi olmasının ardından Jack Dorsey’in Twitter’a döneceği yönünde beklentiler arttı. Dorsey ile Musk’ın aralarının iyi olduğu biliniyor. Bununla birlikte Dorsey, önceki gün paylaştığı son tweet’inde yalnızca, “Merhaba” yazdı. Dorsey’in bu tweet’le Twitter’a geri döneceğini ima ettiği öne sürüldü.
Musk’lı Twitter’ın kuşkusuz Dogecoin’e büyük etkisi olabilir. Bir Dogecoin destekçisi olarak Musk, geçtiğimiz haftalarda Twitter Blue aboneliklerinde Dogecoin ile ödeme seçeneği getirilmesinin iyi olacağını ifade etmişti.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Twitter’ı Almasının Ardından Elon Musk’tan İlk Açıklama Geldi yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.