Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

TGTR Twitter Blue Kaç TL? Twitter Mavi Tik Kaç TL?

Twitter Türkçe Destek platformumuz ile ilişkili konudur. Konunun bütünü Twitter.Gen.TR sitemizde yayınlanmıştır.

Metaren

Administrator
Yönetici
Önünü alamadığımız zam haberlerine sürekli farklı alanlarda denk geliyoruz. Bugün Twitter Blue kaç TL oldu sorusunu yanıtlayacağız. Bir çok ziyaretçimizin Twitter Mavi Tik kaç TL sorusu ile bu konuya geldiğinin de farkındayız.

Öncelikle fiyat bilgisini verelim ki, kimse sinirlenmesin. Kişisel görüşümüzü paylaşmaya fiyat bilgisini verdikten sonra devam edebiliriz.

Twitter Blue kaç TL?​


Twitter Blue, bireysel kullanıcılar için aylık 150 TL ile fiyatlandırılmıştır. Ayrıca, Twitter Blue özelliklerini kullanacak ve yıllık ödeme yapacaklara %12 indirim uygulanmaktadır. Yıllık ödeme tutarı: 1569,99 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Kurumlar için bu özelliğin fiyatı ise çok daha yukarıdadır. Aylık firma hesabı için talep edilen fiyat 19.100 TL ve her ek bağlantılı hesap için 960 TL aylık ücret talep edilmektedir.

Twitter Blue Temel Özellikleri​

  • Sohbetlerde ve aramada öncelikli sıralamalar
  • Sana Özel ve Takip Edilenler zaman akışlarındaki reklamlar arasında yaklaşık iki kat daha fazla Tweet gör.
  • Tweetlerine kalın ve italik metin ekle
  • Daha uzun videolar ve 1080p videolar yayınla
  • Tweeti Düzenle, Yer İşareti Klasörleri dahil olmak üzere tüm mevcut Blue özelliklerine erişim ve yeni özelliklere erken erişim
  • Daha uzun TweetlerUzunluğu 25.000 karaktere kadar olan Tweetler, yanıtlar ve Alıntılar oluştur.
  • Tweeti DüzenleTweetlerini 30 dakika içinde 5 defaya kadar düzenle.

Şubat ayında benzer bir konu paylaşımı yapmıştık. Merak edenler için aşağıya linki bırakıyorum.


Twitter Blue Kaç TL? Twitter Mavi Tik Kaç TL? yazısı Twitter Türkiye adresinden alıntılanmıştır. Benzer ve daha detaylı bilgiler için TGTR'yi ziyaret edebilirsiniz.
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.