Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi TÜV AUSTRIA Group, SyberCode'un çoğunluk hissesini 15 milyon euroya satın aldı

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Denetleme ve belgelendirme hizmetleri sunan TÜV AUSTRIA Group, siber güvenlik alanına odaklanan yeni bir satın alma gerçekleştirdiğini duyurdu. TÜV AUSTRIA Group tarafından aktarılan bilgilere göre şirket, yerli bir siber güvenlik girişimi olan SyberCode'u bünyesine kattı.

Edindiğimiz bilgilere göre TÜV AUSTRIA Group, SyberCode'un çoğunluk hissesini 15 milyon euro yatırım karşılığında satın aldı. Gerçekleşen yatırım ile birlikte TÜV AUSTRIA Group'a katılan SyberCode, yoluna TÜV AUSTRIA SyberCode markası ile devam edecek.

TÜV AUSTRIA SyberCode tarafından aktarılan bilgilere göre 15 milyon Euro’luk yatırım, özellikle SOC, MDR ve IR gibi hizmetlerin kalitesinin daha da artırılması ve sunulan hizmetlerin MENA ve Kafkasya bölgesine taşıması için kullanılacak. SyberCode tarafından sunulan siber güvenlik çözümleri arasında Sınır Güvenliği, Güvenliği, Veri Güvenliği, Uygulama Güvenliği ve siber olaylara müdahale gibi ürün ve danışmanlık çözümleri yer alıyor.


Bizimle paylaşılan bilgilere göre TÜV AUSTRIA Group ve SyberCode, 2 yıl içinde ise dünya genelinde insan kaynağı istihdam etmiş, tüm dillerde ve saat dilimlerinde hizmet verebilen bir servis şirketi olmayı hedefliyor.

TÜV AUSTRIA Group olarak 150 yıldır birçok ülkede ofis açarak ve değerli şirketleri satın alıp bünyelerine katarak büyümeye devam eden bir hizmet şirketi olduklarını belirten TÜV AUSTRIA Group Holding CEO’su Stefan Haas, SyberCode ile olan birlikteliklerinin de karşılıklı ortak amaçları doğrultusunda tüm dünyada bilişim sektöründe daha güvenli olmanın yolunu açacağına inandıklarını aktardı.

Global bir şirketin gücünü yanlarında hissetmenin doğru, kalıcı ve kapsamlı çözüm sağladığını ifade eden TÜV AUSTRIA SyberCode Kurucusu ve CEO’su Serhat Yediel ise özellikle MENA ve Kafkasya bölgesine, Türkiye bölge ofisinden hizmet verilmesinin ülkemizdeki insan kaynağı gücünün ve yetkinliklerinin kullanımı adına da ciddi önem taşıdığını iletti.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.