Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Türkiye, Kripto Paralarda Üst Sıralarda Yer Alıyor

  • Konbuyu başlatan Batuhan Dursun
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Batuhan Dursun

Misafir
Türkiye Kripto Paralarda Üst Sıralarda Yer Alıyor

Yapılan bir araştırmada, Türkiye’nin kripto paralar ile en çok ilgilenen Avrupa ülkeleri arasında dördüncü sırada yer aldı.

Avrupa’daki kripto eğilimleri ve ülkelerin bu yönelimlerdeki konumlarına değinen araştırma raporunda, Türkiye’nin üst sıralarda yer alması dikkat çekti.

Araştırmaya göre, Hollanda, kişi başına düşen kripto ile ilgili arama sayısının en yüksek olduğu Avrupa ülkeleri arasında yer alıyor.

Türkiye, Kripto Sektöründe Dikkat Çekiyor


Türkiye’nin kripto paralar ile ilgilenen Avrupa ülkeleri arasında üst sıralarda yer aldığı açıklandı.

Türkiye, özellikle Dogecoin ve Shiba konusundaki ilgisiyle, Avrupa’nın en çok kripto paralar ile ilgilenen dördüncü ülkesi oldu.

Kripto sektörüne ilgi duyanlar, Dogecoin’in Avrupa ülkelerinin birçoğunda en çok tercih edilen kripto para birimi olarak ikinci sırada yer alması ve Shiba Inu’nun en çok tercih edilen üçüncü kripto para birimi olması karşısında şaşkınlığa uğradı.

Yapılan araştırmada, kripto para birimleriyle ilgili yaklaşık 191 seçilmiş anahtar kelimede 40 milyonun üzerinde arama sorgusunu analiz etti.

Websitemizden, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Kripto Bloğu telegram kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Türkiye, Kripto Paralarda Üst Sıralarda Yer Alıyor yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.