Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım TÜBİTAK Onaylı DDX Raporu: Dijital Dönüşüm Yol Haritanızı Belirleyin

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

bsanta

Yeni üye
Dijitalleşme, işletmelerin sürdürülebilirliği ve rekabet gücünü artırmak için kaçınılmaz bir süreçtir. Bu süreçte firmaların dijital olgunluk seviyesini ölçen DDX raporu, TÜBİTAK TÜSSİDE tarafından onaylıdır ve işletmelere dijital dönüşüm yol haritası sunar. Bu rapor, özellikle KOSGEB desteklerinden faydalanmak isteyen firmalar için önemli bir adım teşkil eder.

DDX Raporu Nedir?

DDX raporu (Dijital Dönüşüm Yönetimi), işletmelerin dijital süreçlerini analiz eden ve gelişim alanlarını belirleyen stratejik bir belgedir. Dijitalleşme sürecinde, firmanızın mevcut altyapısını, teknolojik yeterliliklerini ve iş süreçlerini analiz ederek, hangi alanlarda iyileştirme yapılabileceğini ortaya koyar. Bu rapor, işletmelere dijital dönüşüm için bir yol haritası sunarak gelecekteki teknolojik yatırımlarını doğru bir şekilde planlamalarına yardımcı olur.

DDX Raporu Nasıl Alınır?

DDX raporunu almak için TÜBİTAK TÜSSİDE onaylı dijital dönüşüm danışmanlarıyla çalışmanız gerekmektedir. Süreç, firmanızın mevcut dijital olgunluğunun değerlendirilmesiyle başlar. Sonrasında, dijitalleşme stratejilerinizin belirlenmesi, uygulama adımlarının planlanması ve gelişim sürecinizin takip edilmesi gibi aşamalardan oluşur. Bu raporu almak, aynı zamanda KOSGEB desteklerine başvuru için önemli bir adım teşkil eder.

DDX Raporunu Kim Verir?

DDX raporu, TÜBİTAK TÜSSİDE tarafından onaylanmış dijital dönüşüm danışmanlığı tarafından hazırlanır. Türkiye genelinde birçok işletme, bu danışmanlık hizmetlerinden faydalanarak dijitalleşme süreçlerini optimize edebilir ve devlet desteklerinden yararlanabilir. Bu süreçte firmanızın mevcut dijital durumunu profesyonel bir gözle değerlendirerek, gerekli adımları atmanızda size rehberlik ediyorum.

Melih Umar ile DDX Danışmanlığı

Dijital dönüşüm sürecinizde uzman bir danışman arıyorsanız, DDX danışmanı Melih Umar olarak size rehberlik edebilirim. İşletmenizin dijital olgunluk seviyesini değerlendirip, gelişim stratejileri sunarak dijital dönüşüm yolculuğunuzda yanınızda oluyorum. KOSGEB DDX raporunun hazırlanması, süreçlerin optimizasyonu ve KOSGEB desteklerine başvuru süreçlerinde uzman ekibimle birlikte size profesyonel çözümler sunuyoruz. Daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için Aybit Teknoloji ile iletişime geçebilirsiniz.

Detaylar için: (0 262) 255 52 12

Reklam

AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.