Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

TSKTR Projesi Nedir?

Metaren

Administrator
Yönetici
Metaren tarafından düzenlenen TSKTR projesi, TSK.Gen.TR, TSK.Biz.TR , TSK.Web.TR domainleri üzerinden Türk Silahlı Kuvvetleri ile alakalı, resmi websiteler üzerinden halka açıklanmış haberlerin paylaşıldığı ve takipçileri tarafından yorum yapılmasına izin verilen bir forum/blog siteleri bütünüdür.

TSK tarafından açıklanan personel alımlarından, Hava Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri ve Kara Kuvvetlerinin yaptığı eğitimler, tatbikatlar, operasyonlar dahil olmak üzere Asker ve Askerlik ile ilgili birçok konuyu ele aldığı gibi, askere gidecek olan vatandaşlarımıza tavsiyeler ve askerlik öncesi arkadaşlık kurulabilecek bir website bütünüdür.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.