Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

TRON Kurucusunun Çin’deki Hesabı Kapatıldı

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
Çin’in Twitter’ı” olan sosyal medya platformu Weibo’da blok zincir ve kripto para bağlantısı olduğu belirtilen doğrulanmış bazı hesapların kapatıldığı belirtiliyor. Bu hesaplar içinde TRON kurucusu Justin Sun da bulunuyor.
Mayıs ayından bu yana kripto paralar ve madencilerine karşı büyük bir operasyon düzenleyen Çin; artık merceğini Weibo hesaplarına çevirdi. Çin medyasından 8BTC’nin haberine göre, TRON kurucusu Justin Sun ve haber portalı BeatleNews’in olduğu 7 doğrulanmış hesap Weibo tarafından kapatıldı.Kullanıcılar, hesaplarına girildiği zaman platform kurallarının ihlal edildiğini belirten bir mesaj olduğunu paylaştı. CoinWorld adlı haber sitesi de, yasaklardan sonra kapanan haber portallarına ekledi.

15 Temmuz’da kapanan site, “Çin Merkez Bankası’nın talimatlarını uyguluyoruz” açıklamasını geçti. 2017 boğa sezonuna açıklamaları ile damga vuran TRON kurucusu Justin Sun’ın; Wibo hesabı 2019’da da kapatılmıştı. Aynı yıl, Binance’in kurucu ortağı olan Yi He’nin de hesabı kapatılmıştı.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!TRON Kurucusunun Çin’deki Hesabı Kapatıldı yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.