Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Trendyol Kasım Kampanyası Ne Zaman Başlayacak?

MPWTR RSS

Moderator
Trendyol.Com tarafından Kasım ayında iki mega kampanya düzenlenecek, ara günlerde de kampanyalar komisyon indirimleri ile devam edecek! Blackfriday mega kampanya Trendyol ile şenlenecektir.

Trendyol geçtiğimiz 2019 ve 2020 yıllarında, özellikle N11‘e ait 11.11 kampanya tarihine yanıt vermek amacıyla düzenlediği 9 Kasım – 11 Kasım kampanyalarını bu yılda gerçekleştirecek.

Kullanıcı ve potansiyel müşterisini 8 Kasım akşamı 20:00‘dan itibaren saatlerce sitesinde gezinmeye davet eden Trendyol Blackfriday mega kampanyası, onbinlerce çeşit ürüne sepet indirimleri, kupon ve tedarikçi komisyonlarında yapılacak indirimler ile satış bedellerinde düşüş yaşanması bekleniyor.

Okumaya devam et...
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.