Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Trendyol İade Ürün Analiz Süreci

MPWTR RSS

Moderator
Bugün, Trendyol iade ürün analiz süreciyle ilgili yeni bilgilendirme maili gönderdi. Analiz sayfası hizmete girdi. Detayları herhangi bir değişiklik yapmadan aşağıda paylaşıyoruz.

Yeni yayına aldığımız Analiz sayfası ile birlikte Sipariş & Kargo > İade İşlemleri > Analiz sayfasından iade siparişlerinize ait detayları görebilirsiniz.

Müşterilerden gelen iadeleri reddettikten sonra analize gönderdiğiniz ürünler Analiz ekranına taşınacak ve bu ekranda 21 günlük sayaç aktif olacaktır.

Analiz sayacı aktif olduğu sürece iki aksiyon alabilirsiniz;

  • Analize gönderdiğiniz ürünlerin iadesini onaylayabilirsiniz
  • “Ret Talebi” butonunu kullanarak iadeyi reddedebilirsiniz. Bu durumda gerekli belgelerinizi ve ürün görsellerinizi yükleyip problem detayı kısmını dikkatli ve detaylı bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Ürünler ihtilaflı iade ekibimiz tarafından değerlendirilecektir

21 günlük sayaç süresince herhangi bir işlem yapmadığınız durumda, iade sistem tarafından otomatik onaylanacaktır. Saygılarımızla,
Trendyol Ekibi

Okumaya devam et...
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.