Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Trendyol Çözüm Ortakları – E-Ticaret Lojistiği

MPWTR RSS

Moderator
Trendyol tarafından 26.10.2021 tarihinde iletilen mailde görseli görüntülemekte birçok tedarikçi sorun yaşadığını çeşitli platformlarda bildirmişler. Sizler için ilgili görseli paylaşmanın uygun olduğunu hissettik.

📦
🚚
Trendyol Çözüm Ortakları, Lojistik ve Depolama Hizmetleri İle Büyüyor!​


Başlıklı mail ile 26.10.2021 – 16:00 – 16:15 saatinde gönderilen mailde görüntülenme problemi yaşanan görsel aşağıdadır.

1-711x1024.jpg


Trendyol tarafından yayınlanan bilgilendirme mailinin temelinde, Çözüm Ortakları olarak tabir edilen firmaların tedarikçilere kattığı avantajlara değinilmiştir.

Öyle ki, Trendyol’a özel, avantajlı fiyatlar ile alanında uzman lojistik firmaları ile çalışabileceğiniz, kalite metriklerinizi iyileştirebileceğiniz, operasyonel maliyetinizi düşürme fırsatı yakalayabileceğiniz, hızlı ve verilmi büyüme sağlayabileceğiniz gibi, Trendyol express ve diğer kargo/kargolar ile çalışma kolaylığı sağlayabileceğiniz belirtilmiştir.

Trendyol.Com

Okumaya devam et...
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.