Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Trendyol, Ahbap ve Türk Kızılay Derneği iş birliği ile deprem bölgelerine destek kartı satmaya başladı

  • Konbuyu başlatan Gözde Ulukan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
G

Gözde Ulukan

Misafir
6 Şubat tarihinde, 11 ili etkileyen iki büyük deprem yaşadık. Bu dönemde birçok kurum, kuruluş, STK ve dernek iş birliği yapıyor. Aynı zamanda markalar da çeşitli destek paketlerini açıklıyorlar. Bu kapsamda Trendyol'da da hem Ahbap hem de Türk Kızılay Derneği iş birliği ile deprem bölgelerine destek paketleri satılmaya başlandı. 50 TL olan destek paketlerini satın alarak deprem bölgelerine yardım göndermek mümkün.

Ürün açıklamalarında şu ifadeler kullanıldı:

Şubat 2023 tarihinde başta Kahramanmaraş, Gaziantep, Hatay, Malatya, Adıyaman illerimiz başta olmak üzere 11 ilimizi derinden etkileyen ciddi bir deprem yaşadık. Ahbap Derneği olarak deprem bölgelerindeki depremzedelere fayda sağlayabilmek adına teyit edilmiş anlık beslenme, giyim, ısınma, barınma malzemeleri ihtiyaçlarına ve bölgede ilerleyen zamanlarda doğabilecek her türlü ihtiyaca cevap verebilmek için çabalıyoruz.

06.02.2023 tarihinde Kahramanmaraş Pazarcık ilçesinde ve çevre illerde şiddetli bir deprem meydana gelmiştir. Türk Kızılay, depremin ardından Kahramanmaraş ve depremden etkilenen tüm bölgeler için yardım malzemesi sevkiyatını başlatmıştır. Depremden etkilenen vatandaşlarımız için deprem bölgelerine giyim, barınma ve beslenme malzeme sevkiyatlarımız aralıksız olarak devam ediyor, siz de Kızılay Pazarcık Depremi Dijital Destek Kartı satın alarak depremlerden etkilenenlere yardım edebilirsiniz.

Ürünlerden tek seferde 500 adet satın alınabiliyor. Ürünlerin fiziki değil, dijital olduğunu da belirtelim. Yapılan yardımlar deprem bölgesindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gönderilecek ve onlar için kullanılacak.

Dilerseniz Trendyol'daki Ahbap Deprem Bölgelerine Destek Kartı'nı buradan, Türk Kızılay Derneği Deprem Dijital Destek Kartı'nı ise buradan satın alabilirsiniz.

Depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

Güncelleme:​

Depremzedelerin ihtiyaç duyduğu ürünleri Trendyol'dan satın alıp göndermek mümkün​


Ticaret Bakanlığı'nın birkaç saat önce hayata geçirdiği e-Ticarette Deprem Yardımlaşma Seferberliği ile tıpkı Hepsiburada'da olduğu gibi Trendyol'da da depremzedelerin ihtiyaç duydukları ürünlerin satın alınabileceği bir altyapı oluşturuldu. Bu altyapı ile gerekli ürünleri satın alabiliyor ve ihtiyaç sahiplerine gönderilmesini sağlayabiliyorsunuz. Teslimat süreci AFAD koordinasyonu ile gerçekleştiriliyor.

Eğer depremzedelere ihtiyaç duyulan ürünleri Trendyol üzerinden ulaştırmak istiyorsanız buradan satın alım yapabilirsiniz.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.