Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

TR Uzantılı Domain Almanın Avantajları

Metaren

Administrator
Yönetici
Katılım
14 May 2021
Mesajlar
121
Her konuda millileşmekten bahseden ve bunun için sadece sosyal medya ve blog sitelerimiz üzerinden makale yazmak ile yetinen bir toplam haline geldiğimiz aşikardır. Bu konumuzda yerli domain uzantımız olan .TR uzantılı domainlerin bizlere verdiği faydalardan bahsetmeye çalışacağız. Umarım bakış açınızın gelişiminde bir faydamız olur.

Sorumuz basit, Neden TR Uzantılı Domain üzerinden hizmet vermeliyim?

  1. Domain piyasasında neredeyse tüm keyword kelimelerin .com / .net / .org uzantısı dolu veya birbirine çok yakın domainler bulunuyor.
  2. Ekonomik; TR uzantılı olmayan tüm domainler, register firmaları tarafından döviz kurlarına endeksli olarak yukarı aşağı savrulabiliyor ancak TR uzantılı domainler için bu söz konusu değil. Metunic üzerinden 1 yıllık , KDV dahil 20 TL'ye domain kaydı gerçekleştirebilirsiniz.
  3. Güven verir; TR uzantılı domainler ile yapılmış piyasa analizlerinde de ortaya konulduğu gibi .tr ile biten domainlere olan güven, piyasadaki yüzlerce domain uzantısına göre daha fazla güven verdiği görüldü.
 
Son düzenleme:
Benzer konular Forum Tarih
M Domain 0 22

Benzer konular

Reklam