Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Time'ın iş ilanı, Web3 ile insan kaynaklarında nelerin değişeceğini de gösteriyor

  • Konbuyu başlatan Tuğçe İçözü
  • Başlangıç tarihi
T

Tuğçe İçözü

Misafir
TIMEPieces ile NFT dünyasına adım atan dünyanın en ünlü dergilerinden Time'ın başkanı Keith A. Grossman, LinkedIn'de paylaştığı bir gönderi ile web3 seven ve operasyonel rollerde başarılı olan kişileri iş başvurusuna davet etti. Grossman, bu pozisyona ilgi duyan kişilerin özgeçmişlerini ve Eth adreslerini iletmelerini rica etti.

Bu noktada öne çıkan ise Eth adresi oluyor tabii ki. Grossman'ın özgeçmişin yanı sıra Eth adresi istemesi, LinkedIn'deki pek çok kişinin ilgisini çekti. Hatta gönderiye yorum yapan kişilerden biri ödemelerin Ethereum ile yapılıp yapılmayacağını sordu.

Grossman'ın adaylardan Eth adresini talep etmesinin nedeni, adayların katkıda bulunduğu projeleri görüntülemek istemesinden kaynaklanıyor. Zira Ethereum adresi üzerinden kullanıcıların işlemleri kadar, katkıda bulunduğu ve etkileşime girdiği kontratlarda görüntülenebiliyor.

Web3 devrimi sosyal ağlarda ve moda markalarında kendini gösterirken, geleneksel kurumların iş ilanlarında da yerini almaya başladı. Twitter ve Meta'nın web3 adımlarının ardından, daha fazla kurumun ekipte web3 özelinde yeni rollere yer vereceğini söylemek mümkün.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.