Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Thread In Motion, Esor Investments ve TTGV1 Fonu’ndan 500 milyon TL değerleme üzerinden yatırım aldı

  • Konbuyu başlatan Gözde Ulukan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
G

Gözde Ulukan

Misafir
2017 yılında Kadir Demircioğlu ve Rahim Öner tarafından kurulan Thread In Motion, Esor Investments ve TTGV1 Fund’dan 500 milyon TL değerleme üzerinden yatırım aldı. Thread In Motion, geliştirdiği giyilebilir teknoloji ürünleriyle otomotiv, perakende, lojistik, e-ticaret gibi sektörlere özel operasyonel verimliliği artıran çözümler sunuyor.

Zamandan tasarruf sağlamanın yanında operasyonel verimlilik ve üretkenlik de sağlayan giyilebilir teknolojiler alanındaki küresel harcamanın önümüzdeki yıllarda rekor seviyelere ulaşacağı beklentisini dile getiren Thread In Motion’ın Kurucu Ortağı ve CEO'su Kadir Demircioğlu; 6 farklı sektörde 25 küresel ortaklarıyla global alanda 220’den fazla şirket için tasarlanmış giyilebilir teknolojiler geliştirdiklerini söyledi.

Fransa ve Almanya başta olmak üzere toplam sekiz ülkeye ihracat yapan Thread In Motion, aldığı yatırımla yeni teknolojiler geliştirerek, giyilebilir teknolojiler konusunda yerel pazardaki varlığını kuvvetlendirip global pazardaki marka bilinirliğini artırmaya devam edecek. Ayrıca geliştirdikleri yazılım platformu ile veri analizi sağlayarak lojistik alanında da tüm süreçleri optimize edecek.

Thread In Motion yatırımlarını değerlendiren Teknoloji Yatırım A.Ş. Yatırım Direktörü Elif İnalkoç Gedikli, geleceğin global markalarından birine TTGV1 Fonu’nun 5. yatırımını yapmış olmaktan dolayı heyecan duyduklarını söyledi. Thread In Motion’a yaptıkları yatırım hakkında bilgi veren Esor Investments Kurucu Ortağı Şevki Kuyulu ise Thread In Motion’ın özellikle yurt dışında çok başarılı olacağını düşünerek yatırım yapma kararı aldıklarını söyledi. Kuyulu, hem Thread In Motion’a hem de makine öğrenmesi, giyilebilir teknolojiler ve e-ticaret alanında girişimlerini sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.