Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Tether Toplam Rezervlerini Açıkladı!

E

elif tanriverdi

Misafir
En büyük sabitkoin olan USDT’nin kurucusu Tether Holdings Limited’ın rezervindeki varlıkların toplam değerinin 30 Haziran 2021 itibarıyla 62.7 milyar dolar olduğunu açıkladı.

Kripto para piyasasının en büyük sabitkoininin ihraççı şirketi olan Tether şirketi, mart ayının sonunda denetim raporu yayımladı. Yayımlanan rapora göre mayıs ayı sonunda 60 milyar dolarlık piyasa değerini aşan USDT’nin şu andaki değeri 62.7 milyar dolar.

Şirketin 62.773.190.075 dolarlık rezervinin 30.8 milyar doları;
  • Finansman bonoları ile mevduat sertifikalarından.
  • 6.2 milyar doları nakit ve banka mevduatından.
  • 1 milyar doları ters repo anlaşmalarından.
  • 15.2 milyar doları hazine bonolarından
  • 2.5 milyar doları güvence altına alınmış borçlardan
  • 4.8 milyar doları özel sektör borçlanma araçlarından
  • 2 milyar doları ise dijital tokenlar dahil olmak üzere diğer yatırımlardan oluşmakta.Tether CTO’su Paolo Ardoino, bugün yayımladıkları rapor hakkında ise; “Sektör lideri olarak şeffaflığın ve hesap verebilirliğin önemini anlıyoruz. Moore Cayman tarafından aldığımız denetim raporumuz da tüm Tether’larının; rezervlerle desteklendiğini açıkça ve kapsamlı bir şekilde gösteriyor. Likiditeye vurgu yapan sağlıklı bir portföy; büyümemizi ve yenilikçi tekliflerimize olan güvenimizi artırmaya devam ediyor.” dedi.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.