Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Tether Soruşturma Haberlerini Yalanladı!

E

elif tanriverdi

Misafir
ABD Adalet Bakanlığı ile birçok sorun yaşayan Tether; dün çıkan Bloomberg haberine tepki gösterdi.

Tether ile ilgili ortaya atılan ABD Adalet Bakanlığı soruşturma başlattı haberine firma tepki gösterdi. Tether’ın yaptığı açıklamaya göre her şey yolunda ve soruşturma gibi bir durum söz konusu değil. Ayrıca Tether; Bloomberg’in haberinin hiçbir gerçekliğe dayanmadığı ve “tık” kazanmak için eski iddiaların yeniden ortaya atılmasıyla yazılan bir metinden ibaret olduğu şu sözlerle ifade etti;

“Bloomberg, sadece tık kazanmak için, yıllar önce yapılan suçlamalara ve ismi açıklanmayan bazı kaynaklara dayanan bir haber yapmıştır. Bu eski iddiaları yeniden toplayarak haber üretmek dışında bir işe yaramamıştır. Tether’in itibarını azaltma hedefindeki bu tür haberler, topluluğun lideri kalma yönündeki kararlılığımızı değiştirmeyecektir.

Tether; iş birliği, şeffaflık ve hesap verebilirlik taahhüdümüzün bir parçası olarak; ABD Adalet Bakanlığı da dahil olmak üzere tüm kanun uygulayıcı kurumlarla; her zaman açık şekilde diyalog kurmaya hazırdır. ABD’de ve tüm dünyada endüstri lideri olarak; hükümet yetkilileri ve şirketler arasındaki işbirliğini teşvik etme konusundaki rolümüzle gurur duyuyoruz.

Müşterilerimize, endüstri liderliğimizi sağlayan teknolojiye ve büyümemize yol açan şeffaflığımıza bağlı kalmaya devam edeceğiz. Tether’de işler her zamanki gibi devam ediyor ve biz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılama üzerine çalışmayı sürdürüyoruz.”

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.