Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Terra Teklifi Çalışmadı

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
Terra Teklifi Çalışmadı

Yaklaşık 2 hafta önce UST’in dolara olan dengesinin bozulmasıyla kriz yaşayan Terra ekosisteminde, topluluğa yapılan yeni bir teklif %95’lik oranda kabul edilmesine rağmen hayata geçemedi. Protokollerde kilitli kalan 150 milyondan fazla UST’nin açılmasına yarayacak olan sistem teknik sorunlardan dolayı çalışmadı.

Dağıtık cüzdanlar arasında mesajlaşmak için yaratılan açık kaynaklı bir protokol olan ‘Blok zincirleri İletişim’ini (IBC) yeniden etkinleştirme amacıyla LUNA topluluğuna sunulan teklif %95’lik “Evet” oyu almasına rağmen çalışmadı. Terra LUNA’nın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada “1299” teklifinin kabul edildiği ancak teknik sorunlardan ötürü çalışmadığı ifade edildi.

“Sorunu Biliyoruz ve Kısa Süre İçinde Çözeceğiz”


Terra doğrulayıcıları, UST ve LUNA havuzlarındaki kayıpları engellemek için IBC’yi kapatmışlardı. Fakat bu kapatma nedeniyle UST ve LUNA’nın zincirler arasındaki transferi de gerçekleşemiyordu.
Terra’dan yapılan açıklamada sorunun bilindiği ve IBC kanallarının kısa süre içinde açılması için çalışmaların yapıldığı belirtildi. Henüz başka bir açıklama yapılmadı.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Terra Teklifi Çalışmadı yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.