Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Terra(LUNA) Ağı 24 Saat İçerisinde İkinci Kez Durduruldu

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
Terra(LUNA) Ağı 24 Saat İçerisinde İkinci Kez Durduruldu

Terra ağı, yaşanan sorunlar ve sınırsız arzın fiyatı düşürmesi sonrasında 24 saat içerisinde ikinci kere durduruldu. Bu durum resmen sonu getirdi.

Terra ağının asıl kripto para birimi LUNA ve ağdaki stablecoin UST serbest düşüş yaşarken ağ da aksamalar yaşandı. Özellikle ağdaki onaylayıcılar, fiyatın sert düşmesi sonrasında olası bir saldırıya karşı tamamen dirençsiz hale gelinmesi nedeniyle ağı durdurmuştu.

12 Mayıs tarihinde öğle saatlerinde yapılan durdurmanın devamında ağ tekrar açılsa da bu son durdurma olmadı.

LUNA Yeniden Durdu


Ancak Terra ağındaki tek duraksama bu olmadı. Terra ekibi resmen 13 Mayıs itibarıyla yeniden ağı durdurdu.

Daha fazla güncellemenin geleceği belirtilse de 4 saat önce yapılan açıklama sonrasında hiçbir ek güncelleme gelmedi ve ağ hala durmuş vaziyette.

Terra’nın önde gelen kripto paraları LUNA ve UST an itibarıyla birçok önde gelen kripto para borsasından da delist edilmiş durumda.
Ağın tekrar başlatılıp başlatılmayacağı bilinmese de Twitter’da LUNA yüzünden hayatının birikimini kaybeden insanların gönderileri elden ele dolaşıyor. LUNA ve UST artık tamamen kripto para tarihinin dijital sayfalarına gömülmeye hazır gibi gözükmekte.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Terra(LUNA) Ağı 24 Saat İçerisinde İkinci Kez Durduruldu yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.