Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Terra CEO’sundan Yeni Bir Öneri Geldi

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
Terra CEO-sundan Yeni Bir Öneri Geldi

Terra (LUNA) kurucusu Do Kwon, Terra’yı fork’lamayı (çatallamayı) resmen önerdi. Öneri, yönetim oylamasına sunulacak. Eğer buradan geçerse, çatallama süreci, belirlenen zaman çizelgesine göre yürütülecek.

“Terra, UST’den daha fazlasıdır” diyen Kwon; UST’nin başarısızlığını bir kere daha Ethereum’un 2016’da yaşadığı DAO hack olayına vurgu yaparak “Terra’nın DAO hack anı” olarak ifade etti.

Yeni Zincir Oluşturulacak


Oylama geçer, çatallanma başarılı olursa, yeni bir zincir oluşturulacak. Eski zincir, “Terra Classic” ve token’ı ise “Luna Classic – LUNC” olarak adlandırılacak. Yeni zincir ise “Terra” adı ile yoluna devam edecek. Token’ın ismi de “Luna – LUNA” olacak.

Yeni zincirle birlikte piyasaya sürülecek olan LUNA’lar, Luna Classic stake edenlere, Luna Classic ve UST sahiplerine, Terra Classic geliştiricilerine airdrop yoluyla ücretsiz şekilde gönderilecek.

Kwon, konuya ilişkin açıklamasında, “Terra topluluğu ailem gibi. Ne kadar zor olursa olsun, her zaman burada olacağım. Birlikte tekrar inşa edelim.” dedi.

Diğer Önerileri Dinlemedi


Kwon, Binance CEO’su Changpeng Zhao başta olmak üzere sektörün birçok önemli isminden gelen, Terra’yı çatallamak yerine, LUNA yakılması gerektiği önerilerini dinlemedi.
Zhao, “Terra ekibi tarafından LUNA/UST olayının ele alınışını (ya da hiç alınmayışını) görünce hayal kırıklığına uğradım. Ağı yeniden inşa etmeleri ve oluşturulan LUNA’ları yakmaları için ekipleriyle iletişime geçtik ancak pozitif geri dönüş bir yana, neredeyse hiçbir geri dönüş alamadık.” demişti.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Terra CEO’sundan Yeni Bir Öneri Geldi yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.