Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Teknoloji Devi HTC'nin Metaverse Odaklı Akıllı Telefonu

DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
Teknoloji Devi Metaverse Odaklı Akıllı Telefon Tanıtacak

HTC, Metaverse’e odaklandığı bir Android telefon çıkarmaya hazırlanıyor.

Popüler telefon ve tablet üreticisi HTC Android pazarında yıllarca süren durgunluğun ardından geri dönüyor. Yeni bir rapora göre HTC, Nisan ayında Metaverse‘e odaklanan üst düzey bir Android akıllı telefon duyuracak.

HTC, son yıllarda Android pazarından tamamen ayrılmamış olsa da, şirketin çabaları büyük ölçüde bütçe pazarına odaklıydı. Ancak HTC bu sefer yeni tanıtacağı Android cihazının odak noktasında Metaverse‘e yer verecek. Bununla birlikte HTC’nin yeni çıkaracağı telefonun, AR ve VR uygulamaları için tasarlanacağı da belirtildi. Bu ayrıntıların ötesinde cihazla ilgili başka bir özelliğe değinilmedi.

HTC, geçtiğimiz yılın Ekim ayında Vive Flow VR kulaklığını duyurmuştu. Şirket tarafından bu konuda herhangi bir açıklama yapmasa da, bu yeni akıllı telefonun, HTC’nin Vive Flow VR kulaklığı veya daha yeni bir sürümle bir bağlantısı olması muhtemel görünüyor. Ayrıca, açık kaynaklı bir Metaverse platformu olan Vivevers’in de duyurusunu yaptı.

Ayrıca şirket, 2018’de kripto para birimine odaklanan blockchain için optimize edilmiş bir akıllı telefon olan HTC Exodus’un tanıtımını yapmıştı.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.