Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Tanıtım Videosu Çekimleri - HD Tanıtım Filmi

nullsix

Kıdemli Üye
Tanıtım Videosu Çekimleri - HD Tanıtım Filmi

Tanıtım filmleri, firma, web sitesi gibi birçok şirketin satışını yaptığı ürünlerin ya da sağladığı hizmetlerin müşterilerine en iyi şekilde tanıtılması aşamasında en etkili reklam yöntemidir. Şirketlerin, reklam giderlerini minimum seviyede tutarak globale açılmalarını en kolay şekilde sağlamak için tanıtım filmlerinden faydanılmaktadır. Kaliteli bir şirket tanıtım filmi şirket etkinliklerinde ve firmaların ileriki dönemlerdeki atılımlarını müşteriye en kısa yoldan kaliteli bir şekilde anlatma yolunda tercih edilen en etkili adımdır.

İyi Bir Fabrika Tanıtım Filmi Nasıl Olmalıdır?

• İyi bir tanıtım filmi için müşterilere en kısa zamanda firmanın kurumsal özelliklerini en etkileyici anlatacak şekilde profesyonelce çekilmiş olmalıdır. Tanıtım filmlerinin uzunluğu 3-5 dakikayı geçmemelidir. Daha uzun sürelerde çekilen tanıtım filmleri ya da daha kısa süreli tanıtım filmleri tanıtım noktasında önerilmemektedir.
• Tanıtım filmini izleyen müşteri kitlesi anlatılmak istenilenleri kolay bir şekilde anlayabilmelidir.
• Ürünün ya da firmanın ayırt edici özellikleri tanıtım filminde özellikle vurgulanmalıdır.

Fabrika Tanıtım Filminde Hangi Ekipmanlar Kullanılır?

• Işık ekipmanları
• Kamera
• Monitör
• Lens
• Reflektör
• Gimbal
• Mikrofon
• Slider
• Tripod gibi ekipmanlar kullanılmaktadır.

Ürün tanıtım videosu müşterilerin ürünü satın alamaya yönlendirilmesi gerekmektedir. Bu sebeple çekim için gerekli olan tüm ekipmanların yüksek kalite standartlarında olması gerekir.

Profesyonel Tanıtım Filmi Çekimi | Kurumsal Tanıtım Videosu

Reklam

AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.