Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi T-Mobile, US Cellular'ın kablosuz operasyonlarını 4.4 milyar dolara satın alıyor

  • Konbuyu başlatan Candeğer Muradoğlu
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
C

Candeğer Muradoğlu

Misafir
T-Mobile, telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren US Cellular'ın kablosuz operasyonlarını 4.4 milyar dolara satın aldığını duyurdu. Bu anlaşma, T-Mobile'ın US Cellular'ın 4.5 milyon kablosuz kullanıcısını bünyesine katmasını sağlayacak. Anlaşmanın 2025 ortasında tamamlanması bekleniyor.

Söz konusu satın alma, US Cellular kullanıcılarının T-Mobile'ın geniş ağına ve hizmetlerine erişmesini sağlayacak. Ancak anlaşmanın düzenleyici engeller nedeniyle tamamlanmaması durumunda T-Mobile, US Cellular'a 60 milyon dolar tazminat ödemek zorunda kalacak.

Anlaşma sonrasında kullanıcıların mevcut planlarını koruyabilmeleri veya ek bir maliyet olmadan T-Mobile'ın sınırsız planlarına geçebilmeleri sağlanacak. T-Mobile, benzer bir yaklaşımı 2020'de Sprint'i satın aldığında da uygulamıştı. Satın alma sonrasında, US Cellular'ın kırsal ve daha az yoğun nüfuslu bölgelerdeki kullanıcıları T-Mobile'ın geniş 5G ağına erişebilecekler.

US Cellular, bireysel ve kurumsal müşterilere mobil telefon hizmetleri sunuyor. Şirket, müşterilerine mobil geniş bant internet erişimi sağlayarak çeşitli markaların akıllı telefonlarını, tabletlerini ve diğer mobil cihazlarını satışa sunuyor.

T-Mobile kablosuz iletişim hizmetleri sağlayan bir telekomünikasyon şirketi olarak biliniyor. Şirket, bireysel ve kurumsal müşterilere mobil telefon hizmetleri sunuyor. Bu hizmetler arasında sesli arama, kısa mesaj ve veri hizmetleri bulunuyor. T-Mobile, müşterilerine geniş bant mobil internet erişimi sağlıyor. Şirket, çeşitli markaların mobil telefonlarını, tabletlerini ve diğer akıllı cihazlarını satışa sunuyor.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.