Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Supply Chain Wizard, A serisi yatırım turunu 10 milyon dolar ile tamamladı

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Dijital fabrika platformu Supply Chain Wizard'ın (SCW.AI), Sabancı Ventures'tan 1,5 milyon dolar yatırım aldığını geçtiğimiz günlerde sizlere aktarmıştık. Sabancı Ventures'ın da katıldığı yatırım turunun detayları bugün ortaya çıktı. Supply Chain Wizard tarafından aktarılan bilgilere göre girişim, A serisi yatırım turunda 10 milyon dolar yatırım aldı.

SCW.AI'ın 10 milyon dolarlık A serisi yatırım turu, Panoramic Ventures liderliğinde gerçekleşti. Yatırım turuna, Panoramic Ventures haricinde ise Sabancı Ventures, Birthing of Giants ve Mediterra Capital özel sermaye şirketinin ortağı Cenk Coşkuntürk katıldı.

SCW.AI, bu yatırım ile üreticilerin, otonom tedarik zincirlerine ulaşmaları için gereken geleceğin akıllı ve dijital fabrikalarını kurmalarına yardımcı olacağını paylaştı.

2014 yılında Evren Özkaya tarafından ABD'de kurulan Supply Chain Wizard, sunduğu tedarik zinciri ve fabrika yönetim platformu ile üretim performansının, iş gücü ve operasyonel faaliyetlerin yakından takip edilmesini sağlayarak, tüm üretim süreçlerini dijitalleştiriyor ve veri toplamayı otomatik hale getirerek üretimde kalite ve performansın artırılmasını amaçlıyor.

Üretimin küresel tedarik zincirlerinin en az dijitalleşmiş parçalarından biri olduğunu belirten SCW.AI kurucusu ve CEO'su Evren Özkaya, bu sebeple fabrikaların günümüzün dinamik ve bir hayli dijitalleşmiş ticaretinde sürekli değişen arz-talep dengelerine cevap vermek için gereken çeviklik, verimlilik ve şeffaflığa ayak uydurmakta zorlandığını dile getirdi.

Yatırımcılarının da desteğiyle, bu büyük sorunu çözmek için sonuç odaklı, kullanımı kolay ve ölçeklenebilir olarak geliştirilmiş, pazarda başarısını kanıtlamış dijital fabrika yazılımlarını daha da güçlendirip yeni pazarlara açılacaklarını da belirten Özkaya, SCW.AI'ın üreticilerin ihtiyacı olan tüm teknolojik çözümleri tek ve entegre bir platform olarak sağlama stratejisi ile dünya çapında değer katmaya devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.