Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Starbucks NFT’lerine Yoğun ilgi: Dakikalar İçinde Tükendi

  • Konbuyu başlatan Batuhan Dursun
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Batuhan Dursun

Misafir
Starbucks NFT’lerine Yoğun ilgi: Dakikalar İçinde Tükendi

Dünyaca ünlü kahve markalarından biri olan Starbucks, Web3’e attığı atımlarla dikkat çekiyor. Ünlü kahve markası, ilk ücretli NFT koleksiyonunu paylaştı. Polygon tabanlı NFT’lerin Starbucks’ın meşhur logosunda yer alan “süper denizkızı”ndan ilham aldığı bildirildi.

Kahve içmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Starbucks, ücretsiz NFT’lerine yoğun ilgi olmuştu sonrasında Polygon tabanlı ilk ücretli koleksiyonunu çıkardı.

Nifty Gateway platformunda başlatılan satışta yaklaşık 2 bin benzersiz parça yer aldı ve tamamı dakikalar içerisinde bitti. Siren adı verilen koleksiyona ait her bir NFT, 100 dolardan alıcı buldu.

Starbucks’ın açıklamasına göre, şunu belirtelim koleksiyon yalnızca mevcut Starbucks Odyssey üyelerine veriliyor. Üye olmayanlar ise bekleme listesine yönlendiriliyor.

Websitemizden, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Kripto Bloğu telegram kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Starbucks NFT’lerine Yoğun ilgi: Dakikalar İçinde Tükendi yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 
Benzer konular Forum Tarih
B Elektronik Para 0 69

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.